Biznes, rozwój i partnerstwo. 21 edycja Targów VOX już za nami

Rekordowa liczba 32 wystawców oraz niemal 500 ofert targowych przyciągnęły na targi prawie 1000 odwiedzających. Po raz pierwszy w historii odbyło się pierwsze ogólnopolskie wydarzenie skierowane do blisko 100 architektów, a każdy z uczestników targów mógł poznać program do aranżacji wnętrz VOXBOX i za pomocą gogli VR przenieść się do wirtualnej rzeczywistości.

Targi VOX to spotkanie dla sektora B2B z branży wnętrzarskiej. Przedstawiciele sieci salonów VOX z ofertą drzwi i podłóg, sieci sklepów partnerskich Majster Plus oraz sklepów niezależnych rozmawiali o planach na rok 2023, podpisywali kontrakty oraz szukali inspiracji do dalszych wspólnych działań. Wydarzenie odbyło się w Warszawie niezmiennie pod hasłem „Jedno miejsce. Setki możliwości”.

Jedno miejsce… 

Jak co roku, głównym celem wydarzenia była prezentacja nowości rynkowych z kategorii drzwi i podłóg, zawarcie nowych kontraktów handlowych oraz dokonanie zakupów. Formuła wydarzenia ewoluuje z roku na rok, udostępniając uczestnikom nie tylko platformę do spotkań, ale i możliwość rozwoju. W ubiegłych latach były to wykłady prowadzone przez ekspertów branżowych oraz gości specjalnych, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym. Tym razem targi zostały rozszerzone o Dzień Architekta VOX – event skierowany do architektów. 

Zaprezentowaliśmy bogatą ofertę drzwi wewnętrznych marki VOX m.in. najnowsze kolekcje Matto i Formo oraz dobrze znane Uppsala i Rimo. Każdy, kto szukał nowoczesnych rozwiązań podłogowych, miał szansę zapoznać się z wodoszczelnymi panelami laminowanymi Querra WR oraz listwami przypodłogowymi. Nie zabrakło również kategorii ścian: lameli Linerio, ścian dekoracyjnych Kerradeco czy paneli tapicerowanych Soform. 

Targi to wspaniała okazja do pokazania nowości produktowych. Każdy, kto miał ochotę, mógł rozsiąść się wygodnie w fotelu bujanym Stan, a także przedpremierowo zapoznać z nowymi kolorami kolekcji Balance.Swoją ekspozycję miała również marka Vilo, należąca do Grupy Kapitałowej VOX.

VOXBOX Studio

Każdy uczestnik mógł również poznać program do projektowania i aranżacji wnętrz VOXBOX i za pomocą gogli VR przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Narzędzie oferuje szeroki zakres możliwości projektowych, które pozwalają w kilku krokach stworzyć pomieszczenia odpowiadające indywidualnym preferencjom. Program jest bezpłatny i dostępny online, a jego intuicyjna obsługa sprawia, że każdy może skorzystać z niego w zaciszu swojego domu. Z VOXBOX i pomocy doradcy można skorzystać również w wybranych salonach VOX.

Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się za rok w równie licznym gronie.  Zachęcamy do obejrzenia naszej filmowej relacji.

Do zobaczenia na kolejnych Targach VOX!

 

Dodano: 29.03.2023

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)