Festiwalowe lato z VOX

Ciepłe letnie miesiące zachęcają do spędzania czasu poza domem. I choć naszą domeną są wnętrza, wspieramy najciekawsze imprezy kulturalne, które gwarantują dobrze spędzony czas.

W tym roku VOX został partnerem aż trzech festiwali filmowych, począwszy od znanego wielu kinomanom Kina Łóżkowego VOX w ramach Festiwalu Transatlantyk, przez święto światowej animacji w Poznaniu - Festiwal Animator, aż po wrześniowe Kino Dzieci.

2019 rok jest dla nas szczególny także dlatego, że wydaliśmy książkę “W domu”. W związku z nią, naturalnie przyłączyliśmy się do warszawskiej imprezy dla miłośników czytelnictwa - Big Book Festival. Kolejnym miejscem, w którym natkniecie się na nasze wydawnictwo będzie Bookworm Cabin - dopracowana w każdym detalu chatka do czytania, której wnętrzem zaopiekował się oczywiście VOX.

Poszczególnym festiwalom będą towarzyszyły organizowane przez nas warsztaty dla dzieci i dorosłych. Obserwujcie nas na Facebooku Wnętrza VOX i zaglądajcie na vox.pl, gdzie będziemy informować o szczegółach. Będąc z nami zyskacie możliwość otrzymania wejściówek i zaproszeń na wiele atrakcji związanych z zaprzyjaźnionymi z nami imprezami. Zapraszamy na Festiwalowe Lato z VOX - w naszym programie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Dodano: 21.06.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)