Finał "Projektu Szkoła"

Od lat wspieramy działania, które mają na celu rozwijanie kreatywności wśród uczniów. Dlatego zostaliśmy partnerem „Projektu Szkoła”, w którym wzięli udział uczniowie z warszawskich szkół podstawowych.

Udostępniliśmy uczestnikom programu nasze narzędzie do aranżacji wnętrz – prostą i intuicyjną aplikację VOXBOX, za pomocą której uczniowie zaprojektowali sale lekcyjne i przestrzeń swojej szkoły. Projekt trwał 4 tygodnie, powstało wiele pomysłów, które ocenialiśmy pod względem kreatywności. Przyznaliśmy wyróżnienie zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego.

Członkowie zespołu z dużą świadomością podeszli do tematu projektowania. Zbadali potrzeby użytkowników i zdiagnozowali problemy. Duże wrażenie zrobiło na nas zadanie zrealizowane w trzecim tygodniu, czyli stworzenie w jednej z sal kosmosu. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Należy również docenić fakt, że w tym projekcie używali wyłącznie materiałów pochodzących z recyclingu. Projekty stworzone w programie VOXBOX także są odpowiedzią na zaobserwowane trendy i potrzeby – uczniowie zaplanowali dostosowanie przestrzeni do potrzeb osób niepełnosprawnych i uwzględnili w niej rośliny. Zaaranżowane przez nich przestrzenie spełniają wymagania ergonomiczne i funkcjonalne, są wyważone estetycznie i harmonijne kolorystycznie.

Dodano: 24.01.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)