Kino Łóżkowe VOX i warsztaty roślinne

Ósma edycja jednego z najbardziej wyjątkowych kin plenerowych świata już 11 lipca wystartuje w centrum Łodzi.
Kino Łóżkowe VOX, uznane przez serwis BuzzFeed za jedno z 10 najwspanialszych kin świata, po raz kolejny zagości na Festiwalu Transatlantyk. Pomysłodawcami tego wyjątkowego projektu są Jan A.P. Kaczmarek oraz Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX.
Ideą przewodnią tegorocznej edycji Festiwalu Transatlantyk będzie „Lądowanie na księżycu i inne zawieszone sny”. Na seanse wprost z kosmosu zapraszamy do strefy VOX, która łączy możliwość przeżywania filmowych emocji w kameralnych warunkach z festiwalową atmosferą tworzoną przez duże grono widzów. Wieczorami, w przytulnych łóżkach z baldachimem będzie można przeżywać filmowe emocje, a w weekend 13 i 14 lipca w strefie przed Kinem Łóżkowym VOX odbędą się zorganizowane przez VOX warsztaty roślinne, podczas których uczestnicy nauczą się robić kokedamy. Do poprowadzenia tego spotkania zaprosiliśmy projekt botaniczny ro_ślinka - ekspertów z książki VOX „W domu”.

Na warsztaty można zapisywać się tutaj.

Jednak Kino Łóżkowe VOX to nie tylko wieczorne seanse filmowe. W ciągu dnia na terenie kina odbędą się także inspirujące wykłady, które przeprowadzi Uniwersytet SWPS. Bo przecież edukacja wcale nie musi się ograniczać do uczelnianych murów, a wiedzę łatwiej przyjąć w przytulnym łóżku z baldachimem. Jak co roku tematyka spotkań będzie bardzo zróżnicowana, ale wszystkie prelekcje będą powiązane tegorocznym hasłem przewodnim festiwalu: „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”.

Więcej informacji o wykładach znajdziecie tutaj

 

Dodano: 09.07.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)