Nasza ekspozycja na Targach Bricomarché

Od 17 do 18 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Bricomarché. Byliśmy na nich obecni z ekspozycją Grupy Kapitałowej VOX i zaprezentowaliśmy produkty naszych trzech marek – VOX, Vilo oraz Baukulit.

Baukulit to marka, która od 50 lat z powodzeniem buduje swoją pozycję na rynku niemieckim. Oferuje produkty z branży wykończenia domów o przeznaczeniu zewnętrznym. Na Targach Bricomarché pokazaliśmy okładziny elewacyjne i profile balkonowe z jej oferty.
Z kolei na części ekspozycji poświęconej marce Vilo odwiedzający mogli zobaczyć ściany dekoracyjne Motivo, parapety wewnętrzne, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Są to dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu, skierowane do segmentu ekonomicznego.
Na stoisku Grupy Kapitałowej VOX nie mogło zabraknąć produktów marki VOX. Pokazaliśmy cieszące się dużą popularnością na całym świecie okładziny elewacyjne Kerrafront, siding winylowy oraz podbitkę dachową. Zaprezentowaliśmy także podkłady podłogowe z serii MAX-POD oraz szeroki wybór listew przypodłogowych.

Targi Bricomarché były pierwszym z cyklu spotkań targowych, które odbędą się w najbliższym czasie. W lutym i marcu organizujemy nasze własne imprezy targowe dla partnerów biznesowych w Gliwicach i Łochowie, czyli Targi VOX, będziemy obecni także na Targach Grupy PSB w Kielcach. Jak co roku punktem kulminacyjnym wiosennych spotkań targowych jest Pawilon VOX, który otwieramy w trakcie Mebli Polska i Areny Design na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Dodano: 19.02.2020

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)