Nasza ekspozycja na Targach Grupy PSB i Bricomarche

W lutym i marcu Grupa Kapitałowa VOX wzięła udział w dwóch wydarzeniach targowych - VI edycji Targów Bricomarché oraz XVII edycji Targów Grupy PSB. Na obydwu wydarzeniach zaprezentowaliśmy produkty dwóch marek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej VOX – VOX i Vilo.

Na naszej ekspozycji znalazły się produkty Vilo, marki z segmentu ekonomicznego, która jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników, ceniących dobrze zaprojektowane, nowoczesne produkty do łatwej metamorfozy domu. Vilo łączy dobry dizajn z łatwością montażu i przystępną ceną. Na targach można było zobaczyć produkty z oferty marki: ściany dekoracyjne Motivo, parapety wewnętrzne, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Są to dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu, skierowane do segmentu ekonomicznego. Oferta marki Vilo jest już dostępna w sieciach DIY jak i w handlu tradycyjnym.


Na Targach Bricomarché oraz Targach Grupy PSB zaprezentowaliśmy także uzupełniające się portfolio produktów marki VOX. Pokazaliśmy cieszące się dużą popularnością na całym świecie systemy ścienne Kerradeco, okładziny elewacyjne Kerrafront oraz podbitkę dachową Infratop. Zaprezentowaliśmy także system podłogowy VOX, na który składają się podkłady podłogowe z serii MAX-POD, bogaty wybór podłóg oraz dopasowanych do nich listew przypodłogowych.


Targi Bricomarché i Targi Grupy PSB to jedne z wydarzeń, w których bierzemy udział w pierwszym półroczu. Oprócz tego zorganizowaliśmy trzy własne imprezy targowe dla partnerów biznesowych w Gliwicach, Warszawie i Poznaniu, czyli Targi VOX, a wiosenny sezon spotkań targowych zakończymy wyjątkową ekspozycją w Pawilonie VOX, którą będzie można odwiedzić od 12 do 15 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Dodano: 08.03.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)