Nowe salony VOX

Mimo wakacyjnej aury oraz wysokich temperatur wiosenne i letnie miesiące okazały się bardzo pracowite dla sieci Drzwi i podłogi VOX. Toruń, Mielec, Skierniewice, Łódź oraz Stojadła K. Mińska Mazowieckiego to nowe czerwone punkty na detalicznej mapie salonów VOX.

Jeszcze pod koniec kwietnia swoje drzwi dla klientów otworzył salon w Toruniu przy ul. Polnej 144. Bogata ekspozycja produktów wnętrzarskich zajmuje parter i piętro nowego budynku. W czerwcowy weekend rozpoczęły działalność salony w Skierniewicach (ul. Stefana Batorego 41) oraz w Mielcu (ul. Targowa 3), gdzie wydłużono godziny otwarcia (salony są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19, w soboty 9-14, w niedziele 10-15).

Natomiast od 27 czerwca do wejścia zachęca swoją ciekawą aranżacją łódzki salon Drzwi i podłogi VOX przy ul. Wróblewskiego 16-18.

Najmłodszym dzieckiem sieci VOX jest salon w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego przy ul. Kołbielskiej 55. Przestronna i jasna ekspozycja, wydłużone godziny otwarcia (od poniedziałku do piątku salon otwarty do 19) – wszystko to dostępne dla klientów od 14 lipca.

Nowo otwierane salony VOX to nowocześnie zaprojektowane wnętrza, z największą ofertą drzwi, podłóg i wielu innych produktów wykończeniowych dla domu na lokalnym rynku. W każdym salonie czekają na klientów doświadczeni doradcy, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania spełniające oczekiwania osób nawet najbardziej wymagających. Radą służą także certyfikowane ekipy montażowe, które gwarantują prawidłowe i trwałe wykonanie zleconej realizacji.

Wierzymy, że nowe punkty handlowe spełnią oczekiwania zarówno klientów, jak i naszych partnerów franczyzowych. Serdecznie witamy w rodzinie VOX!

Dodano: 22.07.2015

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)