Osiemnasta edycja Targów VOX

Za nami 18. edycja Targów VOX. W tym roku spotkaliśmy się z naszymi partnerami biznesowymi w Gliwicach (21.02) i w Łochowie (06.03). Łącznie odwiedziło nas ponad 300 firm, reprezentowanych przez 1000 osób.

Targi VOX to miejsce spotkań dla przedstawicieli sieci salonów VOX z ofertą drzwi i podłóg, sieci sklepów Majster Plus oraz sklepów niezależnych. Są okazją do zawierania nowych kontraktów handlowych i dokonywania zakupów. Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentowaliśmy produkty z portfolio Grupy Kapitałowej VOX, do przedstawienia swojej oferty zaprosiliśmy też blisko 30 współpracujących z nami producentów drzwi, podłóg i okuć drzwiowych. Na stoisku VOX można było obejrzeć nowe dekory paneli podłogowych Querra, a także dobrze wszystkim znane podłogi naturalne Skandinavien. Oprócz tego zaprezentowaliśmy listwy przypodłogowe, system ścienny Kerradeco oraz okładzinę elewacyjną Kerrafront. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nasze kolekcje drzwi – Uppsala, która dostępna jest teraz również w czarnej okleinie Lamistone, nowy model drzwi Foresta, a także drzwi Rimo, które zyskały nowe kolory obrzeży (na targach pokazywaliśmy m.in. wersję z antracytem i szczotkowaną stalą). Na naszej ekspozycji można było zobaczyć także nowe akcesoria do drzwi Smart. W trakcie targów zbieraliśmy opinię na ich temat wśród odwiedzających, a dodatki, które cieszyły się największym zainteresowaniem, wkrótce pojawią się w sprzedaży w salonach i na vox.pl.

Na Targach VOX zaprezentowaliśmy także ekspozycję marki Vilo, która należy do Grupy Kapitałowej VOX. Pokazaliśmy na niej ściany dekoracyjne Motivo, parapety wewnętrzne, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Są to dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu, skierowane do segmentu ekonomicznego. Oferta marki Vilo jest dostępna w sieciach DIY jak i w handlu tradycyjnym.

Dodano: 17.03.2020

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)