Pokazaliśmy nowości podczas Targów Meble Polska

Grupa Kapitałowa VOX podczas tegorocznych Targów Meble Polska pokazała pod jednym dachem ofertę dwóch swoich marek: VOX i Vilo. W pawilonie, którym dysponowaliśmy na wyłączność, zbudowaliśmy dwukondygnacyjny dom, który począwszy od elewacji, ścian, przez drzwi, podłogi, na meblach i artykułach dekoracyjnych kończąc, został urządzony wyłącznie produktami marki VOX. Obok domu została przygotowana specjalna przestrzeń z premierami produktów VOX oraz ekspozycja, w której zaprezentowano ofertę Vilo.

Wnętrza odzwierciedlające style życia
W tym roku kolejny raz w nowatorski sposób podeszliśmy do budowania ekspozycji targowej. W dwupiętrowym domu pokazaliśmy różnorodne pomieszczenia, które odzwierciedlają autentyczność i oryginalność, której poszukują użytkownicy. Nie były to wystudiowane aranżacje ułożone od linijki, a wnętrza które nawiązują do prawdziwych domów, pokazują style życia, o których rozmawiamy w naszych mediach społecznościowych.

Nowe kolekcje drzwi
W Pawilonie VOX nie zabrakło nowości produktowych z całego portfolio marki. Swoją oficjalną premierę miały drzwi wewnętrzne Rimo, których wyróżnikiem są pastelowe obrzeża. Kolejna nowość to kolekcja Silgo, w której obrzeża mają kolor szczotkowanej stali lub miedzi. Zaprezentowaliśmy także lakierowane drzwi Sensia, które zdobi pas mlecznego matowego szkła. Swoją premierę miała też kolekcja Fresto, obejmująca trzy modele drzwi z różnym układem fazowanych płycin. Kolejną nowością były drzwi Foresta, które wyróżnia wysokiej jakości fornir, przyciągający uwagę strukturą słojów oraz unikatowym rysunkiem drewna. Na targach można było również zobaczyć Smart – pierwsze na rynku drzwi umożliwiające całkowitą personalizację, które pojawiły się w nowej wersji pokrytej lakierem premium.

Systemy podłogowe VOX
Kompleksowe podejście do urządzania wnętrz z VOX przejawia się też w ofercie podłóg. Zaprezentowaliśmy systemy podłogowe VOX – dopasowane do siebie różne rodzaje podłóg, podkładów i listew przypodłogowych. W trakcie targów pokazaliśmy także nowe dekory z kolekcji podłóg naturalnych Skandinavien.

Kolekcja Ribbon
W Pawilonie VOX można było też zobaczyć kolekcję Ribbon. Nazwa mebli zaprojektowanych przez Joannę Leciejewską ma bezpośredni związek z ich nietypową formą. Gotowe elementy kolekcji, wykonane w unikalnej technologii, mają formę wstęgi z łagodnymi i subtelnymi krawędziami. Ich geometryczne kształty z dużą ilością prześwitów, nadadzą wnętrzu zupełnie nowy, lżejszy wymiar. Meble kolekcji Ribbon świetnie wyglądają solo, ale też w połączeniu z meblami z innych kolekcji VOX.

Nowa marka w Grupie Kapitałowej VOX
Grupę Kapitałową VOX tworzą firmy działające w branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domów. W ubiegłym roku do Grupy Kapitałowej VOX dołączyła marka z segmentu ekonomicznego – Vilo. To odpowiedź na oczekiwania użytkowników, ceniących dobrze zaprojektowane, nowoczesne produkty do łatwej metamorfozy domu. Vilo łączy dobry dizajn z łatwością montażu i przystępną ceną. Na Targach Meble Polska, można było zobaczyć wszystkie produkty, które marka posiada w swojej ofercie - ściany dekoracyjne Motivo, parapety wewnętrzne, drzwi, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Są to dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu, skierowane do segmentu ekonomicznego. Oferta marki VILO jest już dostępna w sieciach DIY jak i w handlu tradycyjnym.

Dodano: 18.03.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)