Porozmawiajmy o wnętrzu

yt


W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu. Dlatego dla nas, we wnętrzach, bardziej niż scandi, styl glamour czy boho, liczy się to jak żyjecie i jak chcecie żyć. O tym właśnie chcemy z Wami rozmawiać w drugiej odsłonie akcji “Porozmawiajmy o wnętrzu”.

Przez ostatni rok wspólnie z Katarzyną Miller zastanawialiśmy się nad tym, co nadaje wartość życiu. Od dziś chcemy Was zaprosić do dyskusji o tym, jak stworzyć wnętrze, które nas wyraża i pozwala czuć się swobodnie - naprawdę u siebie. Takie miejsce nigdy nie ma jednej definicji, bo każdy z nas ma inne potrzeby, jesteśmy na różnych etapach życia, mamy odmienne zainteresowania i przyzwyczajenia. Dlatego wspólnie z Wami, na bazie wybranych przez nas inspiracyjnych stylów życia, stworzymy rozwiązania, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Dołączcie do akcji na Facebooku, Instagramie, YouTubie w salonach VOX i… porozmawiajmy o wnętrzu!

 

ODBIERZ SWÓJ KATALOG
INSPIRACJI W SALONIE VOX

Poduszki, wazony, lampiony, naczynia, ramki, obrazki - te drobiazgi sprawiają, że wnętrze staje się cieplejsze, przytulniejsze i po prostu bardziej nasze. Przekazujemy Ci katalog z poradami stylistów VOX i zaprzyjaźnionych ekspertów. Zainspiruj się i w łatwy sposób odmień swoje wnętrze!

Kliknij i zobacz katalog online

Zobacz katalog online lub odbierz swój egzemplarz w salonie VOX.

Dodano: 07.06.2018
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94