Pracownia ARCHIPELAG i VOX łączą siły

Aby pomóc w stworzeniu wymarzonego dachu nad głową, który odpowiada na zmianę potrzeb i pasuje do stylu życia wszystkich domowników Pracownia ARCHIPELAG i VOX rozpoczynają współpracę i łączą siły doświadczonych architektów oraz stylistów wnętrz.

Dzięki tej współpracy każdy zainteresowany budową domu otrzyma gotowe aranżacje wnętrz do wybranych domów ARCHIPELAG.PL, będzie mógł samodzielnie, bądź z pomocą stylisty przygotować w programie VOXBOX projekt wnętrza dopasowany do swoich potrzeb.

- Jako pracownia architektoniczna od ponad 20 lat obecna na rynku, wiemy jak angażująca czas i siły jest budowa domu. Podczas naszej pracy wsłuchujemy się w potrzeby ludzi, rozmawiamy i wspólnie analizujemy, by stworzyć najlepsze projekty, dopracowane funkcjonalnie i estetycznie, z optymalną i elastyczną przestrzenią do życia. Kluczem do codziennej wygody w każdym domu jest dobrze rozplanowane wnętrze, które łatwo dopasuje się do rytmu życia domowników i zmieniających się wraz z upływem lat potrzeb – komentuje architekt Artur Wójciak, prezes Pracowni ARCHIPELAG. Zaprosiliśmy do współpracy markę VOX, dzięki czemu już na etapie wyboru projektu prezentujemy gotową aranżację z doborem mebli w pomieszczeniach, która jest podpowiedzią dla klienta jak może już za chwilę mieszkać. Dzięki temu możemy wyobrazić sobie wnętrze domu, poczuć jego klimat oraz znaleźć inspiracje, które pomogą w urządzeniu wymarzonego azylu – dodaje Artur Wójciak.

W związku z naszą współpracą każdy klient będzie mógł skorzystać bezpłatnie z porad i wskazówek doświadczonych ekspertów, architektów i stylistów wnętrz. Wszystko z myślą o wygodzie, oszczędności czasu i wolności w projektowaniu i urządzaniu domów marzeń.

- W VOX od lat jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych odbiorców. Czerpiemy z obowiązujących trendów, ale najważniejsze są obserwacje zmieniającego się stylu życia naszych klientów. Dlatego proponujemy rozwiązania, dzięki którym każdy może dobrać idealne dla siebie połączenie estetyki z funkcjonalnością. To, jak mieszkamy ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Koncepcje wnętrzarskie i produkty VOX adresujemy do wszystkich, którzy chcą realizować swoje własne pomysły. Na przykład kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych i mebli stanowią punkt wyjścia do bardzo różnorodnych realizacji. Dziś jest to jeszcze łatwiejsze dzięki nowej wersji VOXBOX – intuicyjnemu programowi do aranżacji wnętrz. Wykonane w nim z pomocą stylistów inspiracyjne projekty wnętrz stanowią dopełnienie projektów domów od Pracowni ARCHIPELAG. Dzięki tej współpracy możemy jeszcze pełniej realizować marzenia ludzi – Przemysław Jędrowski, Marketing & Communications Director VOX.

Dodano: 23.04.2021

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)