Siedemnasta edycja Targów VOX

Już po raz 17 spotkaliśmy się z naszymi partnerami biznesowymi na Targach VOX, by zaprezentować nowości produktowe, a także przedstawić najnowszą ofertę naszych dostawców. W tym roku wydarzenia odbyły się w trzech lokalizacjach: w Arenie Gliwice (22.02), w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie (01.03) oraz na MTP w Poznaniu (08.03).

Na targach swoją ofertę zaprezentowało ponad 30 wystawców współpracujących z VOX, wśród nich byli m.in. producenci drzwi, podłóg, okuć drzwiowych. Stoisko VOX było podzielone na część handlową, w której przedstawiliśmy nowości produktowe takie jak drzwi: Fresto, Silgo, Rimo, Sensia, nowe dekory podłóg naturalnych Skandinavien, nowe dekory paneli podłogowych Querra, a także podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe, system ścienny Kerradeco oraz okładzinę elewacyjną Kerrafront. W drugiej części stoiska gościliśmy naszych partnerów handlowych w strefie chilloutu, gdzie częstowaliśmy kawą przygotowaną przez baristę.

Na Targach VOX pojawiła się także ekspozycja marki Vilo, która w ubiegłym roku dołączyła do Grupy Kapitałowej VOX. Vilo to marka z segmentu ekonomicznego, skierowana do użytkowników ceniących dobrze zaprojektowane, nowoczesne produkty do łatwej metamorfozy domu. Vilo łączy dobry dizajn z łatwością montażu i przystępną ceną. Na Targach VOX, można było zobaczyć wszystkie produkty, które marka posiada w swojej ofercie - ściany dekoracyjne Motivo, parapety wewnętrzne, drzwi, panele podłogowe i listwy przypodłogowe. Są to dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu, skierowane do segmentu ekonomicznego. Oferta marki VILO jest już dostępna w sieciach DIY jak i w handlu tradycyjnym.

Dodano: 18.03.2019

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)