VOX i Festiwal Malta po raz kolejny razem

Drogi VOX i Festiwalu Malta przenikały się wielokrotnie od 1997 roku. W poprzednich edycjach wspieraliśmy organizatorów w budowie infrastruktury festiwalowej, wspólnie z Concordia Design organizowaliśmy wydarzenia w ramach strefy dziecięcej. W tym roku również opiekujemy się strefą dziecięcą i zaprosimy najmłodszych na współorganizowany przez nas warsztat konstruktorski, w ramach którego uczestnicy będą wykonywać domki dla owadów, do zawieszenia na balkonie lub w ogrodzie.

Tegoroczna współpraca z Festiwalem Malta ma jeszcze jeden wyjątkowy wymiar - oprócz partnerstwa i współpracy merytorycznej, VOX podjął się zaprojektowania i wyposażenia biura Fundacji Malta, które mieści się w budynku Arkadii. Stylistka VOX wykorzystała do tego celu system mebli Creative, który został specjalnie skonfigurowany pod potrzeby biura, a także meble z innych kolekcji VOX, meble tapicerowane i artykuły dekoracyjne. Całość została zaprojektowana w programie VOXBOX, w odpowiedzi na potrzeby pracowników fundacji oraz z myślą o innych użytkownikach tej kreatywnej przestrzeni.

Zapraszamy na 31.edycję Festiwalu Malta, która odbędzie się od 18 do 29 czerwca, wyjątkowo poza placem Wolności - w parkach Wieniawskiego i Moniuszki w Poznaniu. My też tam będziemy!

Dodano: 14.06.2021

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)