Wolność to możliwość wyboru

Wolność to możliwość wyboru – pod takim hasłem przygotowaliśmy swoją ekspozycję w Pawilonie VOX na targach Meble Polska i Arena Design. Ostatni tydzień lutego w Poznaniu był dla nas czasem premier i oryginalnych pomysłów na urządzanie domów i mieszkań.

Nowości produktowe jak co roku można było obejrzeć w samym sercu Międzynarodowych Targów Poznańskich – w Pawilonie, którym dysponowaliśmy na wyłączność. Przestrzeń ekspozycji wypełniło siedem „domków” - aranżacji wnętrz, które przygotowaliśmy wyłącznie w oparciu o produkty z oferty VOX. Wolność wyboru, przestrzenie wspólne, miejsca wyciszenia, natura, harmonia – to hasła, które przyświecały stylistkom przy tworzeniu aranżacji. Dzięki temu każdy zwiedzający mógł odnaleźć pasujące do siebie wnętrze.

W Pawilonie VOX pokazaliśmy zarówno znane już produkty, często w innej odsłonie albo w odświeżonych wykończeniach, jak i premierowe rozwiązania. Obok całkiem nowych wzorów ścian dekoracyjnych Kerradeco czy okładzin elewacyjnych Kerrafront, można było zobaczyć także nową podłogę Rigio, która dzięki twardemu rdzeniowi z włóknem mineralnym ma zwiększoną odporność na uszkodzenia. Oczywiście na targach nie zabrakło też mebli. Oprócz kolekcji Ribbon, która była obecna na kilku wystawach w ramach Areny Design, w Pawilonie VOX można było obejrzeć i przetestować np. wielofunkcyjną sofę Slide z przesuwnymi siedziskami czy wygodne łóżko Harmonic z tapicerowanym zagłówkiem. Cały pawilon urządzono nowym systemem mebli Creative projektu Marty Krupińskiej, który do naszej oferty trafi w drugiej połowie roku.

Centrum Pawilonu stanowiła strefa VOXBOX. To nowatorskie narzędzie do aranżowania domowych przestrzeni, które pozwala w prosty sposób urządzić całe wnętrze z poziomu domowego komputera. Co więcej – odwiedzając salon VOX, dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), można przespacerować się po urządzonym przez siebie pomieszczeniu. Na targach pokazaliśmy też koncepcję Biblioteki Materiałów, która ma uzupełniać cyfrowe narzędzie do planowania. To nowa strefa, która zagości w salonach VOX w najbliższych miesiącach. Obszerna baza tkanin, płyt meblowych, okładzin ściennych, podłóg czy listew będzie pomocą dla klientów w przygotowywaniu zestawienia faktur i kolorów jakie wybiorą do swojego domu.

Dodano: 05.03.2020

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)