Z myślą o Tobie. Najnowsze kolekcje drzwi VOX

Zobaczcie nasze premierowe kolekcje drzwi wewnętrznych, które już teraz są dostępne w salonach VOX z ofertą drzwi i podłóg oraz na vox.pl. Przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje - kolekcję Siesta Line oraz Nordia.

Drzwi z kolekcji Nordia zostały zaprojektowane przez absolwenta School of Form Olgierda Jaskulskiego. Przyciągają uwagę układem poziomych linii. Cechuje je solidna, prosta konstrukcja bez zdobień, jedynie z niestandardowymi przeszkleniami. Dzięki możliwości wyboru koloru oraz ilość przeszkleń, każdy może dopasować drzwi do swoich upodobań i pomieszczenia, w którym mają się znaleźć.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ NORDIA

 

 

Kolekcja Siesta Line została stworzoną przez Ewę Śliwińską, projektantkę, która ma na swoim koncie m.in. nagrodę must have za kolekcję drzwi Smart. Siesta Line to propozycja dla zwolenników zdobień. Drzwi z tej kolekcji występują w ciepłych naturalnych barwach, a tym co je wyróżnia, jest charakterystyczne aluminiowe zdobienie. W zależności od wybranego modelu, jest to jedna lub kilka równoległych, prostych linii, które biegną przez całą wysokość drzwi. Zdobienia idealnie komponują się z innymi metalowymi elementami – srebrną klamką i zawiasami.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ SIESTA LINE

 

 

Dodano: 19.06.2018
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)