Za nami 19. edycja Targów VOX

Ponad 2 tys. widzów na prelekcjach i wykładach. 700 zamówień złożonych przez specjalną platformę. 11 i 12 marca odbyła się 19. edycja Targów VOX, pierwsza zorganizowana w formule online. 

Przez dwa dni przedstawiciele sieci salonów VOX z ofertą drzwi i podłóg, sieci sklepów partnerskich Majster Plus oraz sklepów niezależnych rozmawiali o planach na ten rok, podpisywali kontrakty oraz szukali inspiracji do dalszych wspólnych działań.

Centrum wydarzenia stanowiło Studio Targowe, z którego nadawano program dedykowany gościom biznesowym. Na głównej scenie wystąpili prelegenci - eksperci branżowi oraz goście specjalni. Paweł Tkaczyk, podpowiedział jak być lepszym sprzedawcą. Sebastian Kotow pokazał na czym polega dobre przywództwo i jak buduje się zaufanie w biznesie. Swoją wiedzą dzielili się też eksperci Grupy Kapitałowej VOX: Paweł Stróżyk, Marcin Sarzyński, Anna Pilchniewicz, Jędrzej Jańczak, Arkadiusz Śmiłowski oraz Piotr Szczęśniak.

Streaming i prelekcje śledziło łącznie 2125 osób. Ponadto dla osób, które prowadzą sklepy w branży wykończeniowej, w tym Partnerów sieciowych VOX oraz Majster Plus, przygotowano specjalną ofertę targową zachęcającą do podpisywania kontraktów.

Dodano: 01.04.2021

Aktualności

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)