Bydgoszcz

VOX. Salon drzwi i podłóg

Łęczycka 14, 85-937
bydgoszcz@vox.pl
tel. 52 370 56 10 fax 52 370 56 14
pon - pt 9-18
sob 9-14
zobacz jak dojechać

Bydgoszcz, Łęczycka 14

O nas

Salon VOX w Bydgoszczy zaprasza na szkolenie!termin szkolenia: 5 grudnia, godz. 10.30-13.00temat szkolenia: prezentacja firmy Profile VOX oraz Hillerpotwierdzenie przybycia do: 30 listopadaO szczegóły pytaj w salonie.
Salon Drzwi i podłogi VOX w Bydgoszczy znajduje się przy ulicy Łęczyckiej 14 w Bydgoszczy. Jako obiekt handlowy ma aspiracje do bycia czymś więcej niż tylko salonem wykończenia wnętrz. Jest to miejsce spotkań, a także przestrzeń wzajemnej inspiracji architektów i klientów poszukujących nieszablonowych rozwiązań dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb.

Takiej filozofii podporządkowana została cała przestrzeń salonu. Na 1 000 m2 powierzchni sprzedażowej znalazła się nie tylko szeroka oferta innowacyjnych drzwi oraz podłóg, ale przy współpracy z firmą Cermag do dyspozycji Klientów oddano również zaaranżowaną przestrzeń z wyselekcjonowana ofertą płytek ceramicznych, armatury oraz ceramiki łazienkowej. Klienci detaliczni mają do dyspozycji również ekran dotykowy z aplikacją pozwalającą w łatwy sposób skonfigurować kolorystykę i wyposażenie wymarzonego wnętrza. Architekci zaś specjalne pomieszczenia do konsultacji projektów z klientami, a także dużą salę szkoleniową.Z myślą o rodzinnych zakupach w salonie mieści się też miejsce zabaw dla dzieci, a także wyposażona w konsolę do gier strefa chilloutu – wszystko po to, aby zakupy odbyły się w atmosferze twórczego relaksu i spokoju.
Salon w Bydgoszczy oferuje bogaty wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, topowych producentów, takich jak:Pol-Skone, D.R.E., Interdoor, Invado, Intenso, CAL oraz kolekcji drzwi zaprojektowanych przez projektantów VOX: Inovo, Prezzo, Bosco, Foresta, Classic, Baw się z nami drzwiami, Bastion Lacobel,Pasja tworzenia (drzwi z nadrukiem), ościeżnica Arco.

W salonie Klienci znajdą także szeroką ofertę podłóg – paneli laminowanych, ( panele VOX, Balterio, Krono Original, Classen, Tarkett) oraz desek trójwarstwowych i litych (Tarkett, Boen, Globawood, Quick Step).

Poza produktami, które łączy wyjątkowa jakość i ponadprzeciętne wzornictwo, bydgoski salon oferuje profesjonalne doradztwo ze strony wykwalifikowanych doradców klienta oraz architektów, którzy nie tylko pomogą dokonać najlepszych wyborów produktowych, ale również doradzą wykończyć wymarzone wnętrze.

Salon Drzwi i podłogi VOX w Bydgoszczy mieści się przy ul. Łęczyckiej 14.
Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek 9-18, sobota 9-14.

}
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94