Chorzów

VOX. Salon Drzwi i Podłóg

Drzwi i podłogi VOX, Floriańska 23, 41-500
chorzow@vox.pl
tel. tel. 32 246 00 30 fax 32 246 00 35
pon - pt 8-18
sob 8-14
zobacz jak dojechać

Drzwi i podłogi VOX, Chorzów, Floriańska 23

Chorzów - Floriańska

Salon VOX w Chorzowie działa prawie 20 lat. Przez cały ten czas staramy się być atrakcyjnym partnerem dla naszych klientów. Widać to doskonale w proponowanym przez salon asortymencie, który uwzględnia zmieniające na rynku się trendy wnętrzarskie.

Nasi montażyści są regularnie szkoleni przez znanych producentów, przez co gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług montażu, kupowanych w salonie materiałów. Przed dokonaniem zakupu nasi klienci mogą skorzystać z usługi pomiaru, którą wykonuje w ich domach doświadczony montażysta. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie wielu, nierzadko kosztownych pomyłek przy zamawianiu stolarki lub podłóg.

W salonie istnieje również możliwość skorzystania z pomocy architekta wnętrz, który w profesjonalny sposób pomoże dobrać materiały, aby świetnie współgrały z całym wnętrzem domu klienta.

Umów się na konsultacje

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z naszym doradcą w wybranym salonie Meble VOX. Otrzymasz wyczerpujące informacje na temat naszej oferty. Wspólnie z doradcą przygotujesz projekt Twojego wnętrza w programie do aranżacji wnętrz VOXBOX.


Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94