Gliwice

VOX. Salon drzwi i podłóg

Traugutta 6-8, 44-100
gliwice_traugutta@vox.pl
tel. 32 330 40 70 fax 32 330 40 75
pon - pt 9-18
sob 9-14
Uwaga: Magazyn jest czynny do godz. 17
zobacz jak dojechać

Gliwice, Traugutta 6-8

O nas

Od 6 do 18 sierpnia od poniedziałku do piątku salon będzie czynny do godziny 17.00.

Przepraszamy za niedogodności. Drzwi i podłogi VOX to największa sieć sprzedaży materiałów wykończeniowych w Polsce. Od 20-lat salon w Gliwicach dba o to aby produkty znajdujące się w naszej ofercie sprostały wymaganiom i potrzebom klienta. W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentowy w najwyższej jakości. Panele podłogowe firm Classen, Kronoplus, Tarkett, Kronopol, Balterio, Skema, Lamett, Quick-Step, Villeroy&Boch podłogi drewniane firm Barlinek Dąbex, Tarkett, Quick-Step. Panele PCV zewnętrznie i wewnętrzne oraz parapety okienne firmy Vox Profile.Znajdą też Państwo szeroką ofertę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firm Pol-Skone, D.R.E, Invado, Kr Center, Cal oraz wiele innych producentów. Doświadczony zespół doradców klienta, pomoże i doradzi tak, aby każde marzenie o pięknym wnętrzu z naszym udziałem stało się rzeczywistością.

Wydarzenia w salonie

Kup podłogę z rabatem!

Dla szukających pięknych podłóg, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której kupisz taniej podłogę do swojego domu lub mieszkania. Czeka na Ciebie:

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Po szczegóły zapraszamy do salonu.
Życzymy udanych zakupów!

KUP DRZWI Z MONTAŻEM!

Dlaczego warto? Już tłumaczymy. Od 10 października do końca roku możesz kupić drzwi z montażem taniej o wartość podatku VAT. Z montażem naprawdę się opłaca! Szczegóły akcji w salonie oraz w regulaminie.

Zapraszamy!

Regulamin do pobrania tutaj}
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94