Głogów

VOX. Salon drzwi i podłóg

Dzieci Głogowskich 1, 67-200
glogow@vox.pl
tel. 76 831 34 90
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 08:00-14:00
zobacz jak dojechać

Głogów - Dzieci Głogowskich 1

HISTORIA SKŁADU VOX GŁOGÓW

Jesteśmy z wami niezmiennie już od 20 lat, stale dostosowując się do zmieniających się trendów jak i państwa oczekiwań. Naszą misją jest pomoc państwu na każdym etapie remontu, co skutkuje zniwelowaniem towarzyszącemu mu niejednokrotnie stresowi. Przejmujemy twój problem na siebie abyś mógł bez przeszkód cieszyć się zarówno czasem realizacji jak i efektem końcowym Komplementarna oferta, kompleksowa obsługa zapewniają nam stały sukces oraz wierne grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich już dziś i sam przekonaj się jak przyjemna może być współpraca z nami.

NASZA MISJA

Realizujemy marzenia naszych klientów detalicznych oraz inwestycje budowlane w naszym powiecie z dbałością o satysfakcję i komfort użytkowników. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę komplementarną, która ułatwi remont mieszkania jak i domu. To dzięki naszemu profesjonalizmowi, pasji, wysokiej efektywności oraz relacjom jakie utrzymujemy z naszymi dostawcami i podwykonawcami jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Umów się na spotkanie z architektem w naszym salonie. Pomoże Ci on odkryć możliwości Twojej przestrzeni i zaproponuje najciekawsze rozwiązania. Wraz z naszym doradcą stworzą spersonalizowaną ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Dla twojej wygody wprowadziliśmy pomiar, wykonywany na miejscu przez naszą ekipę. Certyfikowane firmy z którymi współpracujemy zajmą się profesjonalnym montażem drzwi, okien i podłóg wraz ze wszystkimi akcesoriami wykończeniowymi. Masz problem z przetransportowaniem zakupionych towarów? Skorzystaj z naszej propozycji transportu! Jeśli to za mało odwiedź nas i zapytaj o najlepszą ofertę, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Zapytaj doradcę o usługę 15% taniej z montażem!

Zapraszamy do naszego salonu:
Drzwi i podłogi VOX Głogów, ul. Dzieci Głogowskich 1
poniedziałek - piątek 8-17, sobota 8-14

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)