Jarosław

VOX. Salon drzwi i podłóg

Tarnowskiego 20 A, 37-500
jaroslaw@vox.pl
tel. 16 622 00 44
pon - pt 8-17
sob 8-14
zobacz jak dojechać

Jarosław, Tarnowskiego 20 A

O nas

Drzwi i podłogi VOX to marka sama w sobie. Sieć sprzedaży materiałów wyposażenia wnętrz jest dostępna w całej Polsce. Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby prezentowany przez nas asortyment był na najwyższym poziomie. Zadowolony klient, to szczęśliwy klient.


Salon drzwi i podłóg VOX Rzeszów to sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie obsługi klienta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromna wiedza naszych sprzedawców, doświadczenie w obsłudze klienta, duży asortyment, dogodna lokalizacja, to to co przemawia za nami. W swojej ofercie posiadamy produkty czołowych polskich i zagranicznych producentów: okna (Drutex, Pol-Skone), bramy garażowe (Wiśniowski, Hörmann), drzwi zewnętrzne (CAL, EL Prema, Drutex, Wiśniowski, Hörmann, Pol-Skone, Porta) i drzwi wewnętrzne (Interdoor, DRE, Pol-Skone, Invado, Asilo, Porta), podłogi drewniane (Barlinek, Tarkett, Quick Parquet, Ipowood, Boen, Quick Step, Skandinavien, Biuro Styl, Domino) podłogi laminowane i podłogi winylowe (Balterio, Tarkett, Lico, Classen, Krono Original, Quick Step, Gerflor, Lamett), deski tarasowe (ProDeck). Pełna oferta produktowa salonu dostępna na stronie www.pro-expert.com.pl

 

Nasi Klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług, jakimi są pomiar czy transport zakupionych towarów. Dzięki współpracy z certyfikowanymi ekipami montażowymi gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu drzwi i podłóg VOX w Jarosławiu przy ul. Tarnowskiego 20A na placu MEBLE URBAN.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00, a w sobotę 8:00 – 14:00.

Wydarzenia w salonie

Promocje i wyprzedaże dostępne w salonie drzwi i podłóg VOX Jarosław

Drzwi zewnętrzne na stanie magazynowym!

Standardowy okres oczekiwania na drzwi zewnętrzne wynosi ok 6 tygodni. Proponujemy drzwi drewniane o niepowtarzalnych, dostępnych jedynie w sieci VOX wzorach w przystępnych cenach oraz dostępnych na stanie magazynowym.

Więcej szczegółów udzielą Państwu nasi sprzedawcy. Serdecznie zapraszamy do naszych Salonów drzwi i podłóg VOX w Rzeszowie ul. Armii Krajowej 4 A, lok. 26 (G. H. Dexa) oraz Jarosławiu
ul. Tarnowskiego 20A. Życzymy udanych zakupów!

 }
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94