Leszno

VOX. Salon drzwi i podłóg

Spółdzielcza 2 k, 64-100
leszno_spoldzielcza@vox.pl
tel. 65 525 24 50 fax 65 525 24 59 kom. +48 607 397 904 (abonentów z sieci plus, którzy nie mogą dodzwonić się na numer stacjonarny prosimy o kontakt na telefon komórkowy)
pon - pt 8-18
sob 10-14
zobacz jak dojechać

Leszno - Spółdzielcza 2 k

O salonie
Jako Skład budowlany VOX działamy już od 1993 roku. Obecnie pod marką Drzwi i podłogi VOX handlujemy drzwiami, podłogami, drewnem, materiałami budowlanymi i płytowymi. Na 250 m2 ekspozycji znajdą Państwo ok. 90 wzorów drzwi i 60 wzorów podłóg i paneli podłogowych.

Wśród towarów dostępnych "od ręki" znajdą Państwo wybrane modele drzwi, ok. 56 wzorów podłóg, parapety, boazerię, płyty laminowane, tarcicę, niektóre materiały budowlane (wełnę, profile, płyty G-K, cegłę, kleje, zaprawy itp.)

Do naszych największych odbiorców należą "Eurom" Hurtowania Materiałów Budowlanych, PHPU BUD-ROM Pazoła Sp. J, "BUDOMEX" Hurtownia Materiałów Budowlanych.

Zapraszamy do naszego salonu! Jak nas znaleźć? Jadąc w kierunku na Głogów na wiadukcie należy skręcić w prawo jak na dworzec PKP, przed dworcem jechać główną drogą w lewo przez tory kolejowe. Za stacją ORLEN skręcić w prawo w ul. Św. Franciszka z Asyżu i jechać prosto ok 1 km. Po lewej stronie zobaczą Państwo tablicę reklamową naszego Salonu - na jej wysokości po prawej stronie znajduje się wjazd do Drzwi i podłogi VOX.

Salonem kieruje Pani Patrycja Pruchnik.

Nasi pracownicy:

Kierownik
salonu
Doradca
klienta
Doradca
klienta
Kasjerka

PatrycjaTomekAgnieszkaMaria

oferta

img 1
img 2
Salon to nie tylko przestrzeń prezentująca pełne inspiracji ekspozycje, ale i doskonałe miejsce do spotkań z architektem czy projektantem wnętrz. W salonie można zapoznać się z pełną ofertą drzwi i podłóg największych producentów:
Drzwi wewnętrzne:

Drzwi wejściowe


Drzwi zewnętrzne


Podłogi drewniane:

Panele podłogowe
Ogrodzenia i bramy garażowe


Wśród pozostałych produktów znajdują się: LISTWY, KLAMKI, FARBY,WYKŁADZINY, NARZĘDZIA MALARSKIE, DESKA TARASOWA, SKLEJKI, PŁYTY: WIÓROWE, OSB, HDF, MDF, PŁYTY LAMINOWANE, MEBLE VARIO, SZTUKATERIE, TAPETY, BRAMY GARAŻOWE, OKNA, PARAPETY, BOAZERIA oraz środki do pielęgnacji DRZWI I PODŁÓG.

Dzięki współpracy naszych salonów z architektami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachową poradę w zakresie projektowania wnętrz i znajdą optymalne dla siebie rozwiązania.

Profesjonalna kadra złożona z wykwalifikowanych doradców i certyfikowanych montażystów pomaga klientom nie tylko dokonać właściwych wyborów, ale i fachowo zamontować elementy wyposażenia wnętrza – tak, by zakupione w salonie produkty dobrze spełniały swoją rolę.
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94