Leszno

VOX. Salon drzwi i podłóg

Spółdzielcza 2 k, 64-100
leszno_spoldzielcza@vox.pl
tel. 607 397 904, 65 525 24 50
pon - pt 8-18
sob 10-14
zobacz jak dojechać

Leszno - Spółdzielcza 2 k

O salonie
Jako Skład budowlany VOX działamy już od 1993 roku. Obecnie pod marką Drzwi i podłogi VOX handlujemy drzwiami, podłogami, drewnem, materiałami budowlanymi i płytowymi. Na 250 m2 ekspozycji znajdą Państwo ok. 90 wzorów drzwi i 60 wzorów podłóg i paneli podłogowych.

Wśród towarów dostępnych "od ręki" znajdą Państwo wybrane modele drzwi, ok. 56 wzorów podłóg, parapety, boazerię, płyty laminowane, tarcicę, niektóre materiały budowlane (wełnę, profile, płyty G-K, cegłę, kleje, zaprawy itp.)

Do naszych największych odbiorców należą "Eurom" Hurtowania Materiałów Budowlanych, PHPU BUD-ROM Pazoła Sp. J, "BUDOMEX" Hurtownia Materiałów Budowlanych.

Zapraszamy do naszego salonu! Jak nas znaleźć? Jadąc w kierunku na Głogów na wiadukcie należy skręcić w prawo jak na dworzec PKP, przed dworcem jechać główną drogą w lewo przez tory kolejowe. Za stacją ORLEN skręcić w prawo w ul. Św. Franciszka z Asyżu i jechać prosto ok 1 km. Po lewej stronie zobaczą Państwo tablicę reklamową naszego Salonu - na jej wysokości po prawej stronie znajduje się wjazd do Drzwi i podłogi VOX.

Salonem kieruje Pani Patrycja Pruchnik.

Nasi pracownicy:

Kierownik
salonu
Doradca
klienta
Doradca
klienta
Kasjerka

PatrycjaTomekAgnieszkaMaria

Klamki za 1 zł przy zakupie drzwi Pol-Skone!Kup drzwi z kolekcji Nostre w kolorze Silkstone Merbau Royal, drzwi Sublime w kolorze Białym RAL 9003 lub drzwi Sempre w kolorze Lamistone Białym firmy Pol-Skone, a klamkę Hermes firmy Infinity Line kupisz za 1 zł.

Akcja nie łączy się z innymi akcjami trwającymi w salonie VOX. Obowiązuje od 1 sierpnia do 23 grudnia 2019.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj, a wykaz drzwi objętych promocją tutaj.

Zapraszamy!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)