Słupsk

VOX. Salon drzwi i podłóg

Przemysłowa 100, 76-200
slupsk_przemyslowa@vox.pl
tel. tel. 59 840 30 72 fax 59 840 30 72
pon - pt: 07:00-18:00
sob: 09:00-14:00
zobacz jak dojechać

Słupsk - Przemysłowa 100

Przedsiębiorstwo Handlowe Mar-Pol istnieje na rynku od lutego 1993 roku. Przez lata zebrane doświadczenie pozwoliło nam stać się wiodącym dostawcą materiałów wykończeniowych w regionie.

Początkowo zajmowaliśmy się handlem wchodzącymi na rynek panelami mdf, po 20 latach działalności udało nam się stworzyć skład budowlany, salon wnętrz dzięki, któremu nasi klienci mogą zaopatrzyć się we wszystkie materiały budowlane, wykończeniowe potrzebne do budowy domu swoich marzeń. Materiały budowlane znajdujące się w naszej ofercie posiadają wszelkie wymagane atesty oraz liczne certyfikaty jakości.

Indywidualne podejście do klienta odróżnia nas od innych marketów i składów budowlanych. Mar-Pol to zespół doradców, którzy wyliczą zapotrzebowanie na materiały budowlane oraz pomogą wybrać produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Budowanie i remontowanie z nami będzie zawsze tańsze niż zakupy „na własną rękę” materiały znajdujące się w naszej ofercie zakupujemy bezpośrednio u producentów co pozwala nam uzyskać atrakcyjne ceny i liczne promocje, do tego zawsze można z nami negocjować! Liczne szkolenia pozwalają naszym pracownikom na zapoznanie się z najnowszymi trendami w budownictwie przez co nasz asortyment stale się rozszerza.

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem materiałów budowlanych, doskonałe referencje naszych klientów stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy. Ciągła dbałość o jakość naszych towarów i zachowanie atrakcyjnych cen wyróżnia nas z pośród innych składów.

Nasi pracownicy:

Kierownik
salonu
Sprzedawca

Sprzedawca


Adam
Mincewicz

Tomasz
Jaczewski

Tomasz
GiedrojćInfolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)