Szczecin

VOX. Salon Drzwi i Podłóg

Drzwi i podłogi VOX, Santocka 39, 71-083
szczecin@sklady.vox.pl
tel. tel. 91 482 22 73 fax 91 482 68 19
pon - pt 8-18
sob 9-14
zobacz jak dojechać

Drzwi i podłogi VOX, Szczecin, Santocka 39

Szczecin - Cukrowa 12 A

Salon Drzwi i podłogi VOX w Szczecinie to przede wszystkim największa oferta markowych DRZWI i PODŁÓG na rynku. Przeciętna ekspozycja tylko niektórych wzorów, obejmuje prawie 200 sztuk drzwi oraz 70 kolorów paneli podłogowych i tyle samo dekorów deski trójwarstwowej!!!Naszymi partnerami są:


Pełna oferta drzwi i podłóg różnych producentów jest kilka razy większa. W ofercie naszego salonu znajduje się kilkadziesiąt tysięcy różnych produktów, ale najbogatsza jest oferta drzwi, desek trójwarstwowych, podłogi litej i paneli podłogowych. Wśród pozostałych towarów znajdują się między innymi wełna mineralna, płyty OSB, płyty gipsowo-kartonowe oraz wiele innych artykułów związanych z działem budowlanym.


Oferujemy Państwu fachowe doradztwo i pomoc w dokonaniu spośród naszych produktów wyboru najbardziej odpowiadającej Państwu oferty. Dysponujemy również wykwalifikowanymi ekipami montażowymi.
Salonem kieruje Pani Sylwia Drabik.

Wydarzenia w salonie

Promocje i wyprzedaże dostępne w salonie drzwi i podłogi VOX Szczecin, ul. Cukrowa 12A


Umów się na konsultacje

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z naszym doradcą w wybranym salonie Meble VOX. Otrzymasz wyczerpujące informacje na temat naszej oferty. Wspólnie z doradcą przygotujesz projekt Twojego wnętrza w programie do aranżacji wnętrz VOXBOX.


Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94