Toruń

VOX. Salon drzwi i podłóg

Polna 144, 87-100
torun_polna@vox.pl
tel. 56 658 41 31 - 33 kom. 697 693 174 fax 56 653 90 86
pon - pt 9-18
sob 10-14
zobacz jak dojechać

Toruń, ul. Polna

Drzwi i podłogi VOX to największa sieć sprzedaży materiałów wykończenia wnętrz w Polsce. Od ponad 20 lat dokładamy wszelkich starań, aby produkty dostępne w naszych salonach odpowiadały na potrzeby Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi, akcesoria wykończenia wnętrz oraz produkty dedykowane tylko dla naszej sieci.

Zespół Doradców Klienta dba o to, aby dokonany przez Państwa zakup był jak najlepszy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy przekonani, że doradzimy idealne rozwiązanie zarówno do wnętrz klasycznych, jak i do najbardziej nowoczesnych przestrzeni. Dbamy również o to, aby Klienci mogli korzystać z usług dodatkowych, takich jak transport produktów, pomiar czy porady architekta. Certyfikowane ekipy montażowe są z kolei gwarancją usług najwyższej jakości.

Od kwietnia 2015, zapraszamy Państwa do nowego, przeniesionego salonu Drzwi i podłogi VOX w Toruniu. Odpowiadając na Państwa potrzeby stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko jest zbiorem najwyższej jakości produktów, ale taką która inspiruje.

Zapraszamy do salonu Drzwi i podłogi VOX w Toruniu. Poniżej wirtualny spacer po salonie.Nasi pracownicy:


Kierownik
salonu
Doradca
klienta
Doradca
klienta
Doradca
klienta
Andrzej
Traczyk
Kamila
Śniegulska
Bartosz
Elwartowski
Mariusz
Zaremba

 

Klamki za 1 zł przy zakupie drzwi Pol-Skone!Kup drzwi z kolekcji Nostre w kolorze Silkstone Merbau Royal, drzwi Sublime w kolorze Białym RAL 9003 lub drzwi Sempre w kolorze Lamistone Białym firmy Pol-Skone, a klamkę Hermes firmy Infinity Line kupisz za 1 zł.

Akcja nie łączy się z innymi akcjami trwającymi w salonie VOX. Obowiązuje od 1 sierpnia do 23 grudnia 2019.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj, a wykaz drzwi objętych promocją tutaj.

Zapraszamy!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)