DLACZEGO FORMO?

FORNIR DĘBOWY

Fornir dębowy to naturalna okleina o najwyższej jakości, niezwykle trwała i odporna. Nie podlega odkształceniom i zachowuje oryginalny rysunek drewna, łącznie z nieregularnym usłojeniem. W efekcie każde drzwi Formo są jedyne w swoim rodzaju.

TRWAŁOŚĆ

Jako wypełnienie drzwi Formo zastosowano otworowaną płytę wiórową. To rozwiązanie poprawia trwałość i stabilność skrzydła. Znacząco podwyższa też parametry akustyczne – drzwi Formo skutecznie tłumią dźwięki i dobrze wyciszają.

Najwyższa jakość

Skrzydła drzwiowe Formo są produkowane w technologii płytowej, a ich ukryte ramiaki wykonane są z drewna obłożonego płytą HDF o grubości 3,2 mm. Solidna rama zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na działanie wilgoci.

Najważniejsze cechy

Kolorystyka drzwi

Kolorystyka drzwiKolorystyka drzwi

Drzwi Formo są dostępne w trzech wybarwieniach dębowego forniru: naturalnego, czarnego i białego. Wszystkie wersje zachowują naturalny rysunek drewna.

Z nami urządzisz całe wnętrze

Kluczem do stylu każdej przestrzeni jest odpowiednie zgranie elementów, które ją tworzą. Z VOX to łatwe, ponieważ o wnętrzach myślimy kompleksowo, oferując dopasowane do siebie podłogi, drzwi, ściany dekoracyjne, meble, oświetlenie i dodatki.

cena:
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)