DLACZEGO MATTO?

Odporna powierzchnia

Wykończenie Uni Mat Plus zabezpiecza drzwi przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Matowa powierzchnia jest jedwabista w dotyku, a jej struktura powoduje, że odciski palców nie są widoczne nawet na ciemnych drzwiach.

SOLIDNE WNĘTRZE

Drzwi Matto wypełnione są otworowaną płytą wiórową, która poprawia stabilność skrzydła oraz znacząco podwyższa parametry akustyczne. Dzięki temu drzwi są trwałe, skutecznie tłumią dźwięki i dobrze wyciszają.

Wzmocnione obrzeże

Zamawiając skrzydło drzwiowe Matto można zdecydować się na bardziej odporne wykończenie krawędzi. Tworzywo ABS lepiej zabezpieczy obrzeże przed zarysowaniami, uderzeniami i wilgocią niż to, które oferuje standardowa wersja drzwi.

Najważniejsze cechy

Kolorystyka drzwi

Kolorystyka drzwiKolorystyka drzwi

Drzwi Matto są dostępne w sześciu kolorach. Okleina Uni Mat Plus. Standardowo obrzeże w kolorze drzwi. Opcjonalnie obrzeże w kolorze drzwi lub czarne wykonane z trwałego, odpornego na zarysowania materiału ABS.

Z nami urządzisz całe wnętrze

Kluczem do stylu każdej przestrzeni jest odpowiednie zgranie elementów, które ją tworzą. Z VOX to łatwe, ponieważ o wnętrzach myślimy kompleksowo, oferując dopasowane do siebie podłogi, drzwi, ściany dekoracyjne, meble, oświetlenie i dodatki.

cena:
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)