cena:

Drzwi wejściowe

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania w bloku to nie lada wyzwanie. Choć nie będą one narażone na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, muszą stanowić skuteczną barierę przed hałasem i przeciągami. Na klatce schodowej zawsze przecież dużo się dzieje, a chcemy cieszyć się w swoim domu błogą ciszą. Równie istotne co izolacja akustyczna i termiczna są kwestie estetyczne. Drzwi wejściowe do mieszkania powinny jednocześnie podobać się nam samym oraz wpisywać się w styl, jaki preferuje administracja budynku.

W ofercie VOX znajdują się sprawdzone modele, które mogą witać lokatorów przy powrocie do domu przez długie lata. Gładkie, fornirowane czy ze zdobieniami w formie dyskretnych linii? Miodowy wiąz, piaskowy dąb, a może czarny orzech? Dzięki bogatej gamie wykończeń i oklein każdy jest w stanie dobrać idealne drzwi wejściowe do mieszkania lub domu wielorodzinnego.

Drzwi wejściowe do mieszkań w bloku

Skrzydła drzwiowe do budownictwa wielomieszkaniowego charakteryzują się praktycznością i ponadczasową stylistyką. Często posiadają wbudowane wizjery, dzięki którym lokatorzy mogą w każdej chwili zajrzeć na korytarz. Drzwi wejściowe do mieszkań w bloku powinny wpisywać się zarówno w wystrój wspólnej klatki schodowej, jak i prywatnych przedpokojów. Podczas ich doboru konieczny jest więc swoisty kompromis.

Warto postawić na drzwi wewnątrzklatkowe, które na długo zachowają funkcjonalność i estetyczny wygląd. Za ich dobrą izolację cieplną odpowiada zarówno solidne wypełnienie, jak i właściwie dopasowane uszczelki. Wybrane drzwi wejściowe można zakupić w komplecie z ościeżnicą, progiem i klamką. Na rynku dostępne są skrzydła o różnych rozmiarach – najczęściej wybierane są takie o wysokości 200 cm i szerokości 80 cm lub 90 cm. Aby nie dopasowywać ich samemu do otworu w ścianie, można skorzystać z usługi profesjonalnego montażu, oferowanego przez VOX.

Dźwiękoszczelne drzwi wejściowe do mieszkania

W swoich czterech kątach chcemy czuć się komfortowo. Zależy nam na ciszy i spokoju oraz całkowitej intymności podczas prowadzenia rozmów. Dzięki dźwiękoszczelnym drzwiom wejściowym do mieszkania do naszych uszu nie będą dochodzić odgłosy z korytarza, a informacje wymienione w wirze codziennych wydarzeń pozostaną poza zasięgiem sąsiadów.

W asortymencie VOX znajdują się prawostronne i lewostronne skrzydła drzwiowe z wysokim poziomem wyciszenia. Mogą być białe, szare lub czarne, a także w odcieniu jasnego buku, chłodnego klonu, przyciągającej wzrok wiśni czy ciemnego kasztana. Dostępnych jest kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych dźwiękoszczelnych drzwi wejściowych, w związku z czym każdy właściciel mieszkania może podjąć decyzję zgodnie z własnym gustem. Przy poszczególnych modelach pojawia się wartość izolacyjności akustycznej, czyli poziom decybeli, które są w stanie wytłumić.

Drewniane drzwi wejściowe do domu wielorodzinnego

Wewnątrzlokalowe drzwi wejściowe kupuje się nie tylko do kilkupiętrowych bloków, ale również do dużych domów, w których mieszka więcej niż jedna rodzina. Dzięki nim można wydzielić kilka różnych części budynku, zapewniając lokatorom prywatność i wygodę na co dzień. Warto wybrać drewniane skrzydła, które wytłumią odgłosy kroków i zapobiegną przeciągom. Najlepiej, aby były one zbliżone do siebie pod względem kolorystycznym, dzięki czemu korytarz pozostanie estetycznie spójny.

Jeśli na posesji znajdują się kamery monitorujące, nie musimy montować drzwi wejściowych do domu wielorodzinnego o podwyższonej odporności na włamanie. Jeżeli jednak dostęp do podwórka jest stosunkowo łatwy, a główne drzwi zewnętrzne czasem pozostają otwarte, dobrym pomysłem może być zakup antywłamaniowych skrzydeł. Będą one stanowić dodatkową barierę ochronną, zmniejszając obawy o cenne mienie mieszkańców.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)