Produced by

PORTA dla VOX

Product characteristics

Bezprzylgowe
Przylgowe
Szerokość skrzydła 60, 70, 90, 100 cm
Lakier premium
Wypełnienie plaster miodu

Nearest showrooms

Białystok

VOX. Door and flooring store

ul.Popiełuszki 117, 15-685
bialystok_popieluszki@vox.pl
Tel.: 515 939 464
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 08:00-14:00
see map
Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Door and flooring store

ul.Kilińskiego 29, 27-400
ostrowiec_kilinskiego@vox.pl
Tel.: 41 277 14 22 wew. 3, kom. 515 555 510
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
see map
Sieradz

VOX. Furniture store

ul.Warszawska 11 A, 98-200
sieradz_warszawska@vox.pl
Tel.: 519 303 70 1
Monday - Friday: 10:00-18:00
Saturday: 10:00-14:00
see map
Warszawa

VOX. Door and flooring store

CWW Domoteka, ul.Malborska 41, 03-286
warszawa_malborska@vox.pl
Tel.: 22 643 95 74
pon - sob: 10:00-21:00
see map
Koszalin

VOX. Furniture store

ul.Poprzeczna 6, 75-841
koszalin_poprzeczna@vox.pl
Tel.: 94 342 67 68; 510 477 746
Monday - Friday: 10:00-18:00
Saturday: 10:00-14:00
see map
Kraków

VOX. Furniture store

Centrum MIX Meble, ul.Wadowicka 8a, 30-415
krakow_wadowicka@vox.pl
Tel.: 12 307 11 24
Monday - Friday: 10:00-18:00
Saturday: 10:00-15:00
see map
Find another store

Other points of sale

Toruń

VOX. Door and flooring store

ul.Polna 144, 87-100
torun_polna@vox.pl
Tel.: 56 658 41 31 - 33, kom. 697 693 174, fax 56 653 90 86
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 10:00-14:00
see map
Zamość

VOX. Door and flooring store

ul.Starowiejska 23, 22-400
zamosc_starowiejska@vox.pl
Tel.: 84 638 01 17, 669 998 920
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 08:00-15:00
see map
Sanok

VOX. Door and flooring store

ul.Piastowska 117, 38-500
sanok@vox.pl
Tel.: 13 463 20 88, kom. 881 922 800
pon - pt: 07:30-17:00
sob: 08:00-12:00
see map
Turek

VOX. Furniture store

Park Handlowy Turkovia, ul.Komunalna 2, 62-700
turek@vox.pl
Tel.: 661 301 781
Monday - Friday: 10:00-18:00
Saturday: 9:00-14:00
see map
Giżycko

VOX. Furniture store

MEBLE+, ul.1.maja 17, 11-500
gizycko@vox.pl
Tel.: 536722850
Monday - Friday: 10:00-18:00
Saturday: 10:00-14:00
see map
Radom

VOX. Furniture store

MEBLOMAX, ul.Czysta 4, 26-600
radom_czysta@vox.pl
Tel.: 790897732
Monday - Friday: 11:00-19:00
Saturday: 11:00-15:00
see map
Find another store
Online store helpline +48 61 81 51 783 (8:00 - 16:00)