ARCHITEKT VOX

VOX to marka z branży wyposażenia wnętrz i domów, która od ponad 30 lat dostarcza unikatowe i oryginalnie rozwiązania wnętrzarskie. W obszarze B2B zapraszamy do współpracy wszystkich projektujących.
Program „ARCHITEKT VOX” obejmuje szeroką gamę produktów, sieć salonów w całej Polsce, możliwość realizowania autorskich pomysłów, atrakcyjne warunki współpracy oraz wsparcie na każdym etapie powstawania projektu.

Dołącz do programu “ARCHITEKT VOX”

Podpisz umowę, która obowiązuje w wybranych punktach sieci salonów VOX oraz w sklepie internetowym. Listę salonów współpracujących znajdziesz poniżej.

lub

Bryły

Katalogi

FAQ

Jak przystąpić do programu?

Skontaktuj się z nami pod adresem architekt@vox.pl lub korzystając z przycisku DOŁĄCZ DO PROGRAMU, na górze strony.

Jak wyglądają zasady rozliczania się?

Prowizja obejmuje pełne portfolio produktów dostępnych w naszej sieci, w tym produktów marki VOX oraz współpracujących producentów.

Jakie kanały sprzedaży obejmuje program partnerski?

Program obejmuje zarówno sieć salonów VOX w całej Polsce jak i zakupy online na vox.pl.

Jak znajdę sklepy objęte programem partnerskim?

Pełna lista sklepów jest aktualizowana i widoczna na mapie. Sklepy biorące udział w programie oznaczone są ikonką “x”. W pozostałych sklepach należy potwierdzić warunki współpracy przed jej rozpoczęciem.

Jakie materiały są dostępne dla członków programu?

Dysponujemy zestawem materiałów wirtualnych oraz fizycznych: bryły, tekstury, katalogi w wersji elektronicznej (do pobrania) oraz papierowej (dostępne w salonach).

Jak się z nami skontaktować?

Skontaktuj się z najbliższym salonem VOX dopisując informację: OPIEKUN ARCHITEKTA lub skontaktuj się bezpośrednio z menedżerem ds. współpracy z architektami mailowo: architekt@vox.pl lub telefonicznie: 885-660-264.

Salony Vox

Zapraszamy do sieci salonów VOX, w których przygotowaliśmy dla Was specjalne miejsce do pracy, bibliotekę materiałów i ekspozycję najnowszych produktów. Znajdź swój najbliższy salon, skontaktuj się z nim i ustal indywidualne warunki współpracy.

Lista de tiendas

    Voxbox

    Zaprojektuj wnętrze z VOX i wypróbuj VOXBOX, nowy program do urządzania wnętrz.

    Contacto

    W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu, zachęcamy do kontaktu. Opiekunem projektu jest Iwona Geppert, ale szczegółowych informacji udzielą również pracownicy salonów firmowych VOX.

    Atención al cliente de la tienda digital +34 618 86 65 70