JESZCZE WIĘCEJ WOLNOŚCI

PERSONALIZUJ

Wybierz podesty i skrzynki, aby dowolnie skonfigurować regał, komodę, biurko czy szafkę. Przetestuj różne warianty w konfiguratorze online. A na koniec, w programie do aranżacji VOXBOX, zobacz jak Balance wpisze się w Twoje wnętrze.

BUDUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Meble Balance układasz jak z klocków, bez konieczności użycia narzędzi. Opracowany przez nas innowacyjny system montażu to połączenie podestów, skrzynek i specjalnych elementów antypoślizgowych. Poszczególne moduły nakładasz na siebie, bez wykorzystywania śrub czy wkrętów.

ZMIENIAJ UKŁAD W DOWOLNYM MOMENCIE

Dziś wysoki regał, jutro szafka RTV i ławka w przedpokoju. Meble Balance możesz wielokrotnie przestawiać, przebudowywać i zmienić ich układ. Z czasem, w miarę zmieniających się potrzeb, możesz też dokupić dodatkowe elementy i w kilka chwil stworzyć całkiem nową aranżację.

Jak działa system Balance

ProjektanTki

ProjektanTki

Joanna Leciejewska jest projektantką w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.


Wiktoria Lenart, projektantka wzornictwa przemysłowego, ukończyła w stopniu doktora wzornictwo przemysłowe na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Supermocą prowadzonego przez nią Studia jest otwartość – na ludzi i na metody pracy. Kreuje przedmioty w oparciu o doświadczenie oraz nieustająco rozwijaną wiedzę, pasję do form, materiałów i technologii. Podczas projektowania produktu, w nowatorski sposób rozwiązuje każdy problem, czego najlepszym przykładem jest system Balance. Jest laureatką takich nagród, jak iF Design Award, Must Have czy Make Me!.

Skonfiguruj WłASNY układ

konfiguruj
Kontaktid ET +371 26 452 090 PL +48 67 25 39 451 (8:00 - 16:00)