cena:
Ławka wąska
Ławka wąska
NOWOŚĆ
s95/g36/w46 cm
699 zł
Ławka szeroka
Ławka szeroka
NOWOŚĆ
s170/g36/w46 cm
890 zł
Taboret Simple
s37/g37/w45 cm
od 229 zł
Taboret Simple
s37/g37/w45 cm
od 229 zł
Taboret Simple
s37/g37/w45 cm
od 229 zł
Taboret Simple
s37/g37/w45 cm
od 229 zł
Ławka z szufladą
s100/g40/w43 cm
1009 zł
Kamerdyner
Kamerdyner
s43/g43/w88 cm
790 zł
Ławka do stołu
s170/g36/w46 cm
od 839 zł

Ławki i stołki

Proste taborety i ławki sprawdzają się w wielu sytuacjach – między innymi jako dodatkowe siedzisko i miejsce do przechowywania ulubionych drobiazgów. Stołki pasują do niewielkich kuchni, łazienek i wszędzie tam, gdzie nie mieszczą się standardowe krzesła z oparciem. Mogą posłużyć w roli stojaków na kwiaty, książki lub drobiazgi, stolików nocnych czy podestów, dzięki którym dosięgniemy do najwyższych półek i szafek.

Na ławce ustawionej w przedpokoju można wygodnie usiąść podczas sznurowania butów lub oczekiwania na innego domownika przed wyjściem w domu. Z powodzeniem można ją zaaranżować w pokoju dziecięcym, jadalni lub salonie. Przyda się także jako podręczna niska półka na książki, dekoracje lub rośliny doniczkowe.

Jak wykorzystać minimalistyczny stołek w aranżacji wnętrza?

Nie w każdej kuchni czy jadalni będzie wystarczająco dużo miejsca, by wstawić komplet krzeseł. Czasami warto zastąpić kilka z nich taboretami dopasowanymi formą i kolorystyką do pozostałych mebli. Stołki możemy potraktować także jako dodatkowe krzesła, które będziemy dostawiać do stołu w miarę zmieniających się potrzeb. Przydadzą się podczas rodzinnych spotkań w większym gronie niż zwykle.

Na co dzień taborety mogą być częścią wyposażenia sypialni lub kuchni, a także posłużyć jako praktyczny stojak na kwiaty, stolik nocny lub kawowy. Warto wybierać stołki wyróżniające się stabilną drewnianą konstrukcją, by móc korzystać z nich również w roli podestu. Nie musimy kupować dodatkowych drabinek, by móc swobodnie dosięgać do najwyższych półek regału na książki czy w inne trudno dostępne zakamarki mieszkania.

Atutem taboretów jest ich uniwersalny charakter i nieograniczona liczba zastosowań. Prosta forma oraz stonowana kolorystyka – uniwersalna biel, szarość, czerń lub drewniane wykończenie – będą pasowały do wielu aranżacji.

Bezpieczna i wygodna ławka do siedzenia

Ławka to ciekawa alternatywa dla krzeseł w kuchni lub jadalni. Model o długości 170 cm zapewni wygodne miejsce do siedzenia dla kilku osób. Możemy ustawić ją przy stole czy pod oknem lub pod ścianą. Stelaż wykonany z drewna, wytrzymała płyta laminowana i stabilne nogi to elementy, które odpowiadają za bezpieczeństwo podczas użytkowania ławki.

Prosta ławka o drewnianym lub białym wykończeniu sprawdzi się nie tylko w jadalni, ale i w przedpokoju. Warto dobrać do niej poduszkę, by zyskać jeszcze większy komfort podczas przygotowywania się do wyjścia z domu. Mebel zda egzamin również w dziecięcym pokoju, gwarantując bezpieczeństwo zabawy.

Ławka ze schowkiem – w jakich sytuacjach się sprawdzi?

Wiele modeli ławek służy nie tylko do siedzenia, ale także przechowywania drobiazgów. Warto zwrócić uwagę na modele z wnękami i szufladami, w których zmieści się wiele podręcznych przedmiotów. Możliwość wyjmowania szuflad i traktowania ich jako przenośnych pojemników to ciekawe rozwiązanie, które zwiększa możliwości mebla. Ławka ze schowkiem sprawdzi się jako oryginalna niska szafka na dekoracje, pamiątki lub książki.

Idealna ławka do przedpokoju będzie miała zarówno wygodne siedzisko, jak i pojemną szufladę. Schowamy w niej klucze, dokumenty czy rękawiczki, by zawsze mieć je pod ręką przed wyjściem. Wielofunkcyjny mebel może znaleźć zastosowanie w wielu innych częściach mieszkania. Może znaleźć się w sypialni lub dużej garderobie i ułatwić nam wkładanie spodni czy skarpetek.

Kamerdyner – praktyczny mebel o ogromnej liczbie zastosowań

Ciekawym meblem o wielu możliwych zastosowaniach jest wieszak kamerdyner. Co kryje się pod tą nazwą? Konstrukcja mebla przypomina dwustopniowy podest wzbogacony wysokim oparciem. Prosta forma i wykonanie z litego drewna sprawiają, że kamerdyner prezentuje się stylowo i pasuje do pomieszczeń o różnych funkcjach.

Jeśli ustawimy go w sypialni, w pobliżu szafy, sprawdzi się jako wieszak na ubrania, które chcemy założyć kolejnego dnia. Wykorzystany w roli stolika nocnego pomieści zaś książkę, budzik i kubek gorącej herbaty. Do oparcia można przypiąć lampkę z klipsem. Kamerdyner może jednak posłużyć także jako podnóżek, piętrowy kwietnik, idealny dla roślin pnących, krzesło do przedpokoju lub schodki, dzięki którym można sięgnąć do wyższych partii szafy.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)