cena:
Stolik kawowy 2-kolorowy
NOWOŚĆ
s66.5/g66.5/w43.5 cm
699 zł
Stolik kawowy 1-kolorowy
NOWOŚĆ
s66.5/g66.5/w43.5 cm
699 zł
649 zł
579 zł
459 zł
Stolik
s97/g93/w30.5 cm
749 zł
Stolik
s97/g93/w30.5 cm
749 zł
s80/g80/w55 cm
od 1450 zł
Stolik kawowy wysoki
s54/g54/w45 cm
od 990 zł
Stolik kawowy niski
s80/g80/w35.5 cm
od 1190 zł
Stolik kawowy
s120/g60/w45 cm
1210 zł
Stolik kawowy
s87/g80/w43 cm
779 zł
Stolik kawowy
Stolik kawowy
s80/g80/w41.5 cm
490 zł
Stolik Handy
Stolik Handy
s39/g39/w62.5 cm
699 zł

Stoliki kawowe i ławy

Stolik do kawy to element, bez którego trudno wyobrazić sobie pokój dzienny. Jak sama nazwa wskazuje, można na nim postawić kubek z gorącym napojem, jak również inne akcesoria, które lubimy mieć pod ręką podczas relaksu na kanapie – książkę, pilota od telewizora czy pyszne przekąski. Poza tą praktyczną funkcją służą również poprawie estetyki wnętrza. Kiedy są odpowiednio dopasowane do pozostałych elementów wyposażenia, dopełniają wystrój pomieszczenia i dodają mu elegancji.

Nowoczesne stoliki kawowe w różnych kolorach

Uniwersalny, ciepły odcień drewna łatwo dopasujemy do zastosowanych w salonie mebli i dodatków. Możemy również wybrać mebel w dowolnej innej barwie pasującej do tonacji dominującej we wnętrzu. W asortymencie VOX znajdziemy stoliki do salonu utrzymane w najmodniejszych kolorach.

Biały stolik kawowy rozjaśni pomieszczenie i będzie odbijać światło. Tym samym pomoże w optycznym powiększeniu małego wnętrza. Czarne meble nadadzą aranżacji wyrafinowany wygląd i podkreślą jej nowoczesny charakter. Ława do salonu w odcieniu naturalnego drewna – jasnego lub ciemnego – jest z kolei uniwersalną propozycją, która bez trudu wpisze się w każdy koncept pomieszczenia.

Idealny stolik kawowy: okrągły, kwadratowy czy prostokątny?

Przyglądając się ofercie VOX, nietrudno zauważyć, że ławy do salonu są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Znajdziemy wśród nich zarówno klasyczne modele na wysokich nóżkach, jak i nowocześniejsze propozycje. Należą do nich chociażby masywne, kwadratowe meble na niskich nóżkach, które mogą dobrze wyglądać w duecie z wygodnym narożnikiem. Te prostokątne mogą się natomiast sprawdzić w małych pokojach dziennych, gdyż są dość pojemne, a jednak nie zajmują dużo miejsca.

Na szczególną uwagę zasługują stoliki kawowe o nieregularnym kształcie, chociażby takie inspirowane bryłami geometrycznymi. Dobrym pomysłem może się również okazać łączenie ze sobą dwóch lub trzech mebli o różnych kształtach. Utworzona z nich kompozycja nie zdominuje przestrzeni, a stworzy nietuzinkowy efekt dekoracyjny i będzie skupiać na sobie spojrzenia gości.

Małe stoliki kawowe do niewielkiego salonu

Nie musimy martwić się tym, że wstawienie stolika kawowego do salonu o małym metrażu zagraci i optycznie pomniejszy pomieszczenie. Wystarczy tylko postawić na model o odpowiednich wymiarach, pasujących do dostępnego miejsca. Dzięki temu spełni on swoją funkcję, a jednocześnie nie zajmie zbyt dużo miejsca, które w tym przypadku jest na wagę złota.

Choć mały stolik kawowy cechuje się niewielkimi wymiarami, jego obecność może w dużym stopniu wpłynąć na nasz komfort podczas korzystania z pokoju dziennego. Warto więc poświęcić nieco wolnej przestrzeni i znaleźć na niego miejsce w salonie. Wygoda, jaką niesie za sobą możliwość wygodnego odłożenia drobiazgów podczas oglądania telewizji czy picia kawy, jest nieoceniona.

Stoliki do pokoju z opcją przechowywania

Nowoczesne stoliki kawowe mogą służyć nie tylko za podręczny blat do odstawiania przedmiotów, lecz również za dodatkową przestrzeń do przechowywania drobiazgów. A tej nigdy za wiele. Wybierając mebel z taką opcją, zapobiegniemy powstawaniu bałaganu na jego blacie i zyskamy opcję schowania łatwych do zgubienia przedmiotów w taki sposób, by zawsze były pod ręką.

Asortyment VOX obejmuje stoliki kawowe z różnymi systemami do przechowywania. Mebel z praktyczną szufladą to klasyczna opcja, która pomieści chociażby piloty do telewizora czy pada do konsoli. Ławy do salonu z otwartymi półkami są nieco pojemniejsze, jednak wszystkie schowane w nich akcesoria są doskonale widoczne. To świetna opcja, by ciekawie wyeksponować dekoracyjne akcesoria, takie jak świeczniki, figurki czy naczynia ozdobne.

Ciekawym wariantem są też stoliki kawowe z podnoszonym blatem. Dzięki specjalnemu mechanizmowi możemy unieść blat na taką wysokość, by na przykład postawić na nim laptopa i pracować w wygodnej, wyprostowanej pozycji albo zapewnić dziecku komfort podczas rysowania.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)