ZAPYTANIE OFERTOWE

Produkt

kolor:

Dane do zapytania

*pola obowiązkowe

Treść zapytania

Np. interesuje mnie kolor dąb, ilość: 2 sztuki...

0/2500

Opis produktu

Kwadratowy puf z linii Estar pozwala na wygodne oparcie nóg podczas wypoczynku w pozycji półleżącej. Może pełnić także rolę siedziska lub stolika kawowego. Mebel jest produkowany na zamówienie – kupujący sam wybiera tkaninę obiciową.

  • Kwadratowy puf w połączeniu z fotelem może zastąpić szezlong dając wytchnienie nogom i zwiększając komfort relaksu. Osobno świetnie sprawdzi się jako dodatkowa ławka czy tymczasowy stolik. 
  • Mebel jest produkowany w wybranej tkaninie na indywidualne zamówienie w szerokim wyborze tkanin o różnych parametrach technicznych i kolorach. Z pełnym wzornikiem tkanin o różnych parametrach technicznych i kolorach można zapoznać się w salonie VOX.
  • Smukłe czarne nogi to element charakterystyczny mebla, który nadaje mu wizualną lekkość. 11-centymetrowe nóżki ułatwiają sprzątanie.
  • Do wyboru jest również prostokątny puf Estar.
  • Łącząc kwadratowy puf z innymi bryłami z kolekcji, można stworzyć wygodny zestaw wypoczynkowy. W tej samej serii dostępny jest narożnik, fotel oraz 3-osobowa sofa.
  • Puf jest produkowany w Polsce.
  • Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza, możesz poeksperymentować w programie VOXBOX.
  • Informacja techniczna: w wyniku zastosowania miękkich pianek, mogą wystąpić różnice kształtów i wymiarów pomiędzy zdjęciami z katalogu oraz strony www, a rzeczywistym produktem (maksymalne odchylenie: do ok. 5%).
  • Towar jest produkowany na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.
szerokość: 79 cmwysokość: 41 cmgłębokość: 79 cm
  • Puf dostępny jest w różnych tkaninach i wersjach kolorystycznych. Pełen wzornik dostępnych materiałów oraz kolorów znajdziesz w każdym salonie VOX z ofertą meblową. Chcąc zapewnić najlepsze warunki wyboru wykończenia pufa, zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów, gdzie można tkaninę dotknąć i obejrzeć w różnym świetle.

W siedzisku zostały zastosowane faliste sprężyny i formatki bonellowe. Stelaż mebla wykonano z drewna bukowego i sosnowego, płyty meblowej, sklejki oraz płyty pilśniowej. Całość opiera się na stabilnych metalowych nogach.

Meble VOX S.A.
Gdyńska 143 62-004
Czerwonak
PL

Polecane produkty:

Polecane dekoracje:

Powiązane artykuły

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
Copyrights © 2009-2026 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.

STWORZYMY DLA CIEBIE IDEALNĄ ZABUDOWĘ NA WYMIAR

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt zabudowy z szafami STOR dopasowany do Twojej przestrzeni

Dobierzemy odpowiednie moduły, panele maskujące i rozwiązania z kolekcji STOR

Zobaczysz fotorealistyczną wizualizację zabudowy w Twoim wnętrzu, zanim złożysz zamówienie

Po wysłaniu formularza, w ciągu jednego dnia roboczego skontaktuje się z Tobą projektant VOX, aby omówić potrzeby, wymiary pomieszczenia i ustalić kolejne kroki projektu.

Twoje dane

*pola obowiązkowe

Co chcesz zaprojektować?

Np. szafa w przedpokoju, garderoba walk-in, przechowywanie w długim korytarzu

0/2500

PROJEKTUJ Z NAMI SWOJE WNĘTRZE

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą projektant VOX, aby krótko porozmawiać o Twojej przestrzeni i potrzebach i zaproponuje rozwiązania do Twojego wnętrza.

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

*pola obowiązkowe

Co chcesz zaprojektować?

Np. planuję aranżację salonu z aneksem kuchennym, szukam sprytnego rozwiązania na pogodzenie strefy wypoczynkowej i strefy jadalnianej, potrzebuję pomocy w dobraniu kolorów mebli i dodatków...

0/2500