comoda sertare inalta Evolve

  • lăţime (cm):
    91
  • adâncime (cm):
    45
  • înălţime (cm):
    149.5

comoda sertare inalta Evolve

  • lăţime (cm):
    91
  • adâncime (cm):
    45
  • înălţime (cm):
    149.5

Cele mai apropiate magazine

Bielsko Biała

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Piekarska 74, 43-300
bielskobiala_piekarska@vox.pl
Tel: 607 529 777
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de mobilier

ul.Gdańska 2, Klawkowo, 89-600
klawkowo@vox.pl
Tel: 52 395 12 62
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Kędzierzyn-Koźle

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Meblowe, ul.Sławięcicka 23, 47-230
kedzierzyn@vox.pl
Tel: 77 481 53 35 lub 77 406 01 00
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de mobilier

ul.Struga 9, 70-784
szczecin_struga@vox.pl
Tel: 91 464 43 60
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
vezi harta
Grudziądz

VOX. Magazin de mobilier

Meblolux, ul.Chełmińska 114A, 86-300
grudziadz_chelminska@vox.pl
Tel: 517 653 11 6
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Gdynia

VOX. Magazin de mobilier

ul.Morska 46, 81-225
gdynia_morska@vox.pl
Tel: 509560736
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Chełm

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Chemiczna 8, 22-100
chelm_orbital@vox.pl
Tel: 825 653 733
pon - pt: 08:00-17:00
vezi harta
Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Sandomierska 83a, 27-400
ostrowiec@vox.pl
Tel: 41 260 53 59
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă - Duminică: 10:00-14:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.17 Dywizji Piechoty 10, 62-200
gniezno@vox.pl
Tel: tel. 61 424 95 90, fax 61 424 95 97
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Biała Podlaska

VOX. Magazin de mobilier

Biasov, ul.Sidorska 100, 21-500
biala_podlaska@vox.pl
Tel: 48 83 3426094
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Tarnobrzeg

VOX. Magazin de mobilier

Salon meblowy Art Plus, ul.Kwiatkowskiego 12, 39-400
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
Tel: 15 8236276
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Warszawa/Janki

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Park Handlowy Janki, ul.Szwedzki 3, 05-090
warszawa_janki@vox.pl
Tel: 22 759 16 72
Luni - Sâmbătă: 10:00-20:00
Duminică: 10:00-18:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)