Comoda TV Nest

  • lăţime (cm):
    125
  • adâncime (cm):
    42
  • înălţime (cm):
    52.5

Comoda TV Nest

  • lăţime (cm):
    125
  • adâncime (cm):
    42
  • înălţime (cm):
    52.5

Cele mai apropiate magazine

Słupsk

VOX. Magazin de mobilier

ul.Bałtycka 7, 76-200
slupsk_baltycka@vox.pl
Tel: 59 842 02 65
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Radom

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Warszawska 156, 26-600
radom_warszawska@vox.pl
Tel: 661 259 008
pon - pt: 09:00-17:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łużycka 1A, 89-600
chojnice@vox.pl
Tel: 664 912 637
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Sandomierska 83a, 27-400
ostrowiec@vox.pl
Tel: 41 260 53 59
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă - Duminică: 10:00-14:00
vezi harta
Sadów / k. Lublińca

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Meblowe EMS, ul.Powstańców Śląskich 110 A, 42-700
sadow_lubliniec@vox.pl
Tel: 734 191 931
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-15:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Santocka 39, 71-083
szczecin@vox.pl
Tel: 91 482 22 73, fax 91 482 68 19
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Konin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Spółdzielców 6, 62-500
konin@vox.pl
Tel: 63 246 65 10
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Wołomin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.al. Niepodległości 20, 05-200
wolomin_niepodleglosci@vox.pl
Tel: 607 907 097
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 09:00-15:00
vezi harta
Mława

VOX. Magazin de mobilier

Meblolux, ul.Nowa Wieś 8A przy trasie S7, 06-500
mlawa@vox.pl
Tel: 509820705
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Brodnica

VOX. Magazin de mobilier

Telmar, ul.Sikorskiego 2A, 87-300
brodnica@vox.pl
Tel: 56 498 61 01
Luni - Vineri: 9:00-17:00
Sâmbătă: 9:00-13:00
vezi harta
Głogów

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Handlowe, ul.Mickiewicza 46, 67-200
glogow_mickiewicza@vox.pl
Tel: 501 603 061
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Lębork

VOX. Magazin de mobilier

ul.Krzywoustego 1, 84-300
lebork@vox.pl
Tel: 502 526 811
Luni - Vineri: 10:30-17:30
Sâmbătă: 10:30-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)