Cutie Hold, buc.

  • lăţime (cm):
    34
  • adâncime (cm):
    34
  • înălţime (cm):
    34

Cutie Hold, buc.

  • lăţime (cm):
    34
  • adâncime (cm):
    34
  • înălţime (cm):
    34

Altele puncte de vânzare

Elbląg

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Malborska 52, 82-300
elblag_malborska@vox.pl
Tel: 55 232 72 57
pon - pt: 07:00-17:00
sob: 07:00-15:00
vezi harta
Biała Podlaska

VOX. Magazin de mobilier

Biasov, ul.Sidorska 100, 21-500
biala_podlaska@vox.pl
Tel: 48 83 3426094
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.17 Dywizji Piechoty 10, 62-200
gniezno@vox.pl
Tel: tel. 61 424 95 90, fax 61 424 95 97
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łużycka 1A, 89-600
chojnice@vox.pl
Tel: 664 912 637
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Iława

VOX. Magazin de mobilier

Salon meblowy TELMAR, ul.Platynowa 3 Nowa Wieś, 14-200
ilawa_platynowa@vox.pl
Tel: 896 797 22 5
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Jarosław

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Tarnowskiego 20 A, 37-500
jaroslaw@vox.pl
Tel: 16 622 00 44
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Cele mai apropiate magazine

Częstochowa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Św. Jadwigi 112, 42-200
czestochowa_jadwigi@vox.pl
Tel: 34 360 80 40, fax 34 360 80 44
pon - pt: 09:00-18:00,
sob: 09:00-15:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de mobilier

CWW Domoteka, ul.Malborska 41, 03-286
warszawa_domoteka@vox.pl
Tel: 22 670 36 01
Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
Duminică: 10:00-19:00
vezi harta
Bochnia

VOX. Magazin de mobilier

MEBLOTEKA, ul.Brzeska 34, 32-700
bochnia@vox.pl
Tel: 604 860 64 0
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Krosno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Składowa 7, 38-400
krosno@vox.pl
Tel: 13 43 213 61
pon - pt: 07:30-17:00 sob: 08:00-12:00
vezi harta
Kołobrzeg

VOX. Magazin de mobilier

Meble Domo, ul.Unii Lubelskiej 21, 78-100
kolobrzeg@vox.pl
Tel: 727 770 24 1
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Olsztyn

VOX. Magazin de mobilier

ul.Leonharda 5, 10-454
olsztyn@vox.pl
Tel: 89 533 00 54
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă - Duminică: 10:30-14:30
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)