Cutie pentru etajera si comoda TV Nest

  • lăţime (cm):
    25
  • adâncime (cm):
    26
  • înălţime (cm):
    19

Cutie pentru etajera si comoda TV Nest

  • lăţime (cm):
    25
  • adâncime (cm):
    26
  • înălţime (cm):
    19

Cele mai apropiate magazine

Tarnowskie Góry

VOX. Magazin de mobilier

MySweetRoom, ul.Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
Tel: 575 333 510
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Zamość

VOX. Magazin de mobilier

Mr Home, ul.Strefowa 6, 22-400
zamosc_strefowa@vox.pl
Tel: 845361122
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-17:00
Duminică: 10:00-16:00
vezi harta
Leszno

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Peamco, ul.Fabryczna 15, 64-100
leszno_fabryczna@vox.pl
Tel: 502 634 49 7
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Nowy Sącz

VOX. Magazin de mobilier

Salon Mebli Vox, ul.Grunwaldzka 32, 33-300
nowy_sacz@vox.pl
Tel: 503 564 146
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Brodnica

VOX. Magazin de mobilier

Telmar, ul.Sikorskiego 2A, 87-300
brodnica@vox.pl
Tel: 56 498 61 01
Luni - Vineri: 9:00-17:00
Sâmbătă: 9:00-13:00
vezi harta
Słupsk

VOX. Magazin de mobilier

ul.Bałtycka 7, 76-200
slupsk_baltycka@vox.pl
Tel: 59 842 02 65
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Gdynia

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Wielkopolska 250, 81-531
gdynia_wielkopolska@vox.pl
Tel: 695 135 821
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00
vezi harta
Racibórz

VOX. Magazin de mobilier

Arthen-Basztowa, ul.Nowa 17, 47-400
raciborz@vox.pl
Tel: 32 415 07 78
Luni - Vineri: 9:30-20:00
Sâmbătă: 9:00-18:00
vezi harta
Sieradz

VOX. Magazin de mobilier

ul.Warszawska 11 A, 98-200
sieradz_warszawska@vox.pl
Tel: 519 303 70 1
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Nowy Targ

VOX. Magazin de mobilier

HOMESPOT, ul.Szaflarska 133, 34-400
nowy_targ@vox.pl
Tel: 660 425 03 8
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de mobilier

ul.Gdańska 2, Klawkowo, 89-600
klawkowo@vox.pl
Tel: 52 395 12 62
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Białystok

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Popiełuszki 117, 15-685
bialystok_popieluszki@vox.pl
Tel: 515 939 464
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)