Dulap 1 usa stejar/gri, manere si picioare negre Young Users

  • lăţime (cm):
    53
  • adâncime (cm):
    43
  • înălţime (cm):
    159

Dulap 1 usa stejar/gri, manere si picioare negre Young Users

  • lăţime (cm):
    53
  • adâncime (cm):
    43
  • înălţime (cm):
    159

Cele mai apropiate magazine

Tarnowskie Góry

VOX. Magazin de mobilier

MySweetRoom, ul.Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
Tel: 575 333 510
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Warszawa/Janki

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Park Handlowy Janki, ul.Szwedzki 3, 05-090
warszawa_janki@vox.pl
Tel: 22 759 16 72
Luni - Sâmbătă: 10:00-20:00
Duminică: 10:00-18:00
vezi harta
Wrocław

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Aleja Bielany, ul.Czekoladowa 20, 55-040
wroclaw_bielany@vox.pl
Tel: 713 936 25 6, 693 210 006
Luni - Duminică: 10:00-20:00
vezi harta
Lublin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Gala Dom i Wnętrze (piętro 2), ul.Fabryczna 2, 20-301
lublin_gala@vox.pl
Tel: 81 469 96 09, 607 685 161, 605 988 498
pon - pt: 10:00-19:00
sob: 10:00-15:00
vezi harta
Tarnobrzeg

VOX. Magazin de mobilier

Salon meblowy Art Plus, ul.Kwiatkowskiego 12, 39-400
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
Tel: 15 8236276
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Ostróda

VOX. Magazin de mobilier

Meble Plus, ul.Jana III Sobieskiego 11, 14-100
ostroda@vox.pl
Tel: 517653381
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Kielce

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Olszewskiego 9, 25-663
kielce@vox.pl
Tel: 41 345 01 72 kom. 510 271 073
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-18:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Home Concept Box 45, ul.Al. Jerozolimskie 185, 02-222
warszawa_jerozolimskie@vox.pl
Tel: +48 22 867 30 40 kom. 601 267 753
pon - pt: 10:00-20:00
sob: 10:00-20:00
vezi harta
Poznań

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Głogowska 216, 60-104
poznan_glogowska@vox.pl
Tel: 61 839 20 00, fax 61 839 20 16
pon-pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Lublin

VOX. Magazin de mobilier

GALERIA GALA DOM I WNĘTRZE, ul.Fabryczna 2, 20-301
lublin_fabryczna@vox.pl
Tel: +48 510 491 675
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
Duminică: 10:00-15:00
vezi harta
Bydgoszcz

VOX. Magazin de mobilier

Galeria Szajnochy 2, ul.Karola Szajnochy 2, 85-719
bydgoszcz_szajnochy@vox.pl
Tel: 884 982 299
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Gdańsk

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Staropolska 11, 80-180
gdansk_staropolska@vox.pl
Tel: 78 15 15 878
pon - pt: 09:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)