Etajera joasa separator camera 4 You

  • lăţime (cm):
    168
  • adâncime (cm):
    40.5
  • înălţime (cm):
    70.5

Etajera joasa separator camera 4 You

  • lăţime (cm):
    168
  • adâncime (cm):
    40.5
  • înălţime (cm):
    70.5

Cele mai apropiate magazine

Wrocław

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Aleja Bielany, ul.Czekoladowa 20, 55-040
wroclaw_bielany@vox.pl
Tel: 713 936 25 6, 693 210 006
Luni - Duminică: 10:00-20:00
vezi harta
Otwock

Maluszek Anna Grzebalska

DZIDZIUŚ, ul.Kołłątaja 89A, 05-400
emaluszek@wp.pl
Tel: 22 779 21 60
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-16:00
vezi harta
Katowice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Handlowa NOWY ROŹDZIEŃ, poziom -1, ul.Al. Roździeńskiego 199, 40-315
katowice@vox.pl
Tel: 785 045 204, 32 49 31 888
pon - pt: 10:00-19:00
sob: 10:00-17:00
vezi harta
KIELCE

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Olszewskiego 9, 25-663
kielce_olszewskiego@vox.pl
Tel: 732 462 012, 732 462 013
Poniedziałek - Piątek 10:00-19:00
Sobota: 10:00-18:00
vezi harta
Nysa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Czarnieckiego 10, 48-303
nysa_czarnieckiego@vox.pl
Tel: 77 43 33 330
pon - pt: 08:00-16:00
sob: 08:00-13:00
vezi harta
Skierniewice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Stefana Batorego 41, 96-100
skierniewice@vox.pl
Tel: 692 491 398, 531 808 808
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Sandomierska 83a, 27-400
ostrowiec@vox.pl
Tel: 41 260 53 59
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă - Duminică: 10:00-14:00
vezi harta
Leszno

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Peamco, ul.Fabryczna 15, 64-100
leszno_fabryczna@vox.pl
Tel: 502 634 49 7
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Poznań

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Św. Michała 100, 61-005
poznan_michala@vox.pl
Tel: 61 871 20 90, 61 871 20 96, 61 871 20 92, 61 871 20 93, fax 61 871 20 95
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 09:00-15:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łużycka 1A, 89-600
chojnice@vox.pl
Tel: 664 912 637
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Września

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Sikorskiego 21, 62-300
wrzesnia@vox.pl
Tel: +48 61 437 00 90, + 48 607 397 873
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de mobilier

Galeria PS, ul.Poznańska 104, 62-200
gniezno_meble@vox.pl
Tel: 691-361-459
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)