Raft orizontal de perete 4 You

  • lăţime (cm):
    80.5
  • adâncime (cm):
    27
  • înălţime (cm):
    44

Raft orizontal de perete 4 You

  • lăţime (cm):
    80.5
  • adâncime (cm):
    27
  • înălţime (cm):
    44

Cele mai apropiate magazine

Ostrów Wielkopolski

VOX. Magazin de mobilier

ul.Głogowska 9, 63-400
ostrow_glogowska@vox.pl
Tel: 575 189 992
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Leszno

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Peamco, ul.Fabryczna 15, 64-100
leszno_fabryczna@vox.pl
Tel: 502 634 49 7
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Giżycko

VOX. Magazin de mobilier

MEBLE+, ul.1.maja 17, 11-500
gizycko@vox.pl
Tel: 536722850
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Bydgoszcz

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łęczycka 14, 85-737
bydgoszcz_leczycka@vox.pl
Tel: 52 370 56 10, fax 52 370 56 14
pon-pt: 09:00-18:00
sobota - 9:00 - 14:00
vezi harta
Gdańsk

VOX. Magazin de mobilier

Przymorze , ul. ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398
gdansk_przymorze@vox.pl
Tel: 58 700 71 62
Luni - Sâmbătă: 9:00-21:00
Duminică: 10:00-19:00
vezi harta
Chełm

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Chemiczna 8, 22-100
chelm_orbital@vox.pl
Tel: 825 653 733
pon - pt: 08:00-17:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Opole

VOX. Magazin de mobilier

Meble Rybaccy, ul.Budowlanych 12, 45-121
opole@vox.pl
Tel: 774 428 08 1
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Nysa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Czarnieckiego 10, 48-303
nysa_czarnieckiego@vox.pl
Tel: 77 43 33 330
pon - pt: 08:00-16:00
sob: 08:00-13:00
vezi harta
Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Sandomierska 83a, 27-400
ostrowiec@vox.pl
Tel: 41 260 53 59
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă - Duminică: 10:00-14:00
vezi harta
Zduńska Wola

VOX. Magazin de mobilier

IM DESIGN, ul.Piwna 15, 98-220
zdunska_wola@vox.pl
Tel: 438 248 24 0
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Olsztyn

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Lubelska 25, 10-406
olsztyn_lubelska@vox.pl
Tel: 790 353 110
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Bochnia

VOX. Magazin de mobilier

MEBLOTEKA, ul.Brzeska 34, 32-700
bochnia@vox.pl
Tel: 604 860 64 0
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)