Scaun Simple II tapitat, Scaun Simple II tapitat alb Simple

  • lăţime (cm):
    43
  • adâncime (cm):
    50
  • înălţime (cm):
    86

Scaun Simple II tapitat, Scaun Simple II tapitat alb Simple

  • lăţime (cm):
    43
  • adâncime (cm):
    50
  • înălţime (cm):
    86

Cele mai apropiate magazine

Gdynia

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Wielkopolska 250, 81-531
gdynia_wielkopolska@vox.pl
Tel: 695 135 821
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00
vezi harta
Nowy Sącz

VOX. Magazin de mobilier

Salon Mebli Vox, ul.Grunwaldzka 32, 33-300
nowy_sacz@vox.pl
Tel: 503 564 146
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Home Concept Box 45, ul.Al. Jerozolimskie 185, 02-222
warszawa_jerozolimskie@vox.pl
Tel: +48 22 867 30 40 kom. 601 267 753
pon - pt: 10:00-20:00
sob: 10:00-20:00
vezi harta
Głogów

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Mickiewicza 50G, 67-200
glogow@vox.pl
Tel: 601 535 094
pon - pt: 08:00-17:00,
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Lublin

VOX. Magazin de mobilier

GALERIA GALA DOM I WNĘTRZE, ul.Fabryczna 2, 20-301
lublin_fabryczna@vox.pl
Tel: +48 510 491 675
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
Duminică: 10:00-15:00
vezi harta
Zamość

VOX. Magazin de mobilier

Mr Home, ul.Strefowa 6, 22-400
zamosc_strefowa@vox.pl
Tel: 845361122
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-17:00
Duminică: 10:00-16:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Lublin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Ceramiczna 1, 20-150
lublin_ceramiczna@vox.pl
Tel: 81 524 41 00, 501 695 392
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Żary

VOX. Magazin de mobilier

CH Adams, ul.Górnośląska 17, 68-200
zary@vox.pl
Tel: 510 310 204
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Radom

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Warszawska 156, 26-600
radom_warszawska@vox.pl
Tel: 661 259 008
pon - pt: 09:00-17:00
vezi harta
Swarzędz

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Sołecka 2, 62-020
swarzedz_solecka@vox.pl
Tel: 61 651 26 02
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de mobilier

ul.Struga 9, 70-784
szczecin_struga@vox.pl
Tel: 91 464 43 60
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de mobilier

CWW Domoteka, ul.Malborska 41, 03-286
warszawa_domoteka@vox.pl
Tel: 22 670 36 01
Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
Duminică: 10:00-19:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)