Ściskacze do książek kpl 2szt Hold

  • lăţime (cm):
    8.5
  • adâncime (cm):
    9
  • înălţime (cm):
    15.5

Ściskacze do książek kpl 2szt Hold

  • lăţime (cm):
    8.5
  • adâncime (cm):
    9
  • înălţime (cm):
    15.5

Altele puncte de vânzare

Gdynia

VOX. Magazin de mobilier

ul.Morska 46, 81-225
gdynia_morska@vox.pl
Tel: 509560736
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Gdańsk

VOX. Magazin de mobilier

Przymorze , ul. ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398
gdansk_przymorze@vox.pl
Tel: 58 700 71 62
Luni - Sâmbătă: 9:00-21:00
Duminică: 10:00-19:00
vezi harta
Chorzów

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Floriańska 23, 41-500
chorzow@vox.pl
Tel: 32 246 00 30, fax 32 246 00 35
pon - pt: 09:00-18:00,
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Radom

VOX. Magazin de mobilier

MEBLOMAX, ul.Czysta 4, 26-600
radom_czysta@vox.pl
Tel: 790897732
Luni - Vineri: 11:00-19:00
Sâmbătă: 11:00-15:00
vezi harta
Olsztyn

VOX. Magazin de mobilier

ul.Leonharda 5, 10-454
olsztyn@vox.pl
Tel: 89 533 00 54
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă - Duminică: 10:30-14:30
vezi harta
Racibórz

VOX. Magazin de mobilier

Arthen-Basztowa, ul.Nowa 17, 47-400
raciborz@vox.pl
Tel: 32 415 07 78
Luni - Vineri: 9:30-20:00
Sâmbătă: 9:00-18:00
vezi harta
Caută alt showroom

Cele mai apropiate magazine

Toruń

Centrum Dystrybucji SMYKOLAND

SMYKOLAND, ul.Dąbrowskiego 6, 87-100
torun@smykoland.pl
Tel: 56 664 00 45
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Ostrowiec Świętokrzyski

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Sandomierska 83a, 27-400
ostrowiec@vox.pl
Tel: 41 260 53 59
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă - Duminică: 10:00-14:00
vezi harta
Łódź

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Wróblewskiego 16-18, 93-578
lodz@vox.pl
Tel: 42 292 99 68
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Tczew

VOX. Magazin de mobilier

Salon Meblowy TELMAR, ul.Jagiellońska 55, 83-110
tczew@vox.pl
Tel: 508118831
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Bochnia

VOX. Magazin de mobilier

MEBLOTEKA, ul.Brzeska 34, 32-700
bochnia@vox.pl
Tel: 604 860 64 0
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Lubań

VOX. Magazin de mobilier

Domar Meble, ul.Macieja Rataja 4, 59-800
luban@vox.pl
Tel: 502 711 01 7
Luni - Vineri: 9:00-17:00
Sâmbătă: 9:00-13:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)