Tablou Quad

  • lăţime (cm):
    40
  • adâncime (cm):
    5
  • înălţime (cm):
    60

Tablou Quad

  • lăţime (cm):
    40
  • adâncime (cm):
    5
  • înălţime (cm):
    60

    Cele mai apropiate magazine

    Nysa

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Czarnieckiego 10, 48-303
    nysa_czarnieckiego@vox.pl
    Tel: 77 43 33 330
    pon - pt: 08:00-16:00
    sob: 08:00-13:00
    vezi harta
    Olsztyn

    VOX. Magazin de mobilier

    ul.Leonharda 5, 10-454
    olsztyn@vox.pl
    Tel: 89 533 00 54
    Luni - Vineri: 10:00-19:00
    Sâmbătă - Duminică: 10:30-14:30
    vezi harta
    Lublin

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    Galeria Gala Dom i Wnętrze (piętro 2), ul.Fabryczna 2, 20-301
    lublin_gala@vox.pl
    Tel: 81 469 96 09, 607 685 161, 605 988 498
    pon - pt: 10:00-19:00
    sob: 10:00-15:00
    vezi harta
    Białystok

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Popiełuszki 117, 15-685
    bialystok_popieluszki@vox.pl
    Tel: 515 939 464
    pon - pt: 08:00-18:00
    sob: 08:00-14:00
    vezi harta
    Łomża

    VOX. Magazin de mobilier

    CENTRUM MEBLOWE MEBLUX, ul.Żabia 4, 18-400
    lomza@vox.pl
    Tel: 604 278 279
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-14:00
    vezi harta
    Brodnica

    VOX. Magazin de mobilier

    Telmar, ul.Sikorskiego 2A, 87-300
    brodnica@vox.pl
    Tel: 56 498 61 01
    Luni - Vineri: 9:00-17:00
    Sâmbătă: 9:00-13:00
    vezi harta
    Caută alt showroom

    Altele puncte de vânzare

    Murowana Goślina

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Morelowa 2, 62-095
    murowanagoslina@vox.pl
    Tel: 61 899 57 89, kom. 693 40 12 35
    pon - pt: 10:00-18:00
    vezi harta
    Szczecin

    VOX. Magazin de mobilier

    ul.Struga 9, 70-784
    szczecin_struga@vox.pl
    Tel: 91 464 43 60
    Luni - Vineri: 10:00-19:00
    Sâmbătă: 10:00-17:00
    vezi harta
    Koszalin

    VOX. Magazin de mobilier

    ul.Poprzeczna 6, 75-841
    koszalin_poprzeczna@vox.pl
    Tel: 94 342 67 68; 510 477 746
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-14:00
    vezi harta
    Gdynia

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Wielkopolska 250, 81-531
    gdynia_wielkopolska@vox.pl
    Tel: 695 135 821
    pon - pt: 10:00-18:00
    sob: 10:00-14:00
    vezi harta
    Łosice

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.1000-lecia Państwa Polskiego 11C, 08-200
    losice@vox.pl
    Tel: 83 357 23 42
    pon - pt: 07:00-17:00
    sob: 08:00-13:00
    vezi harta
    Ełk

    VOX. Magazin de mobilier

    CH ATU, ul.Targowa 2, 19-300
    elk@vox.pl
    Tel: 87 621 43 23
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă - Duminică: 9:00-14:00
    vezi harta
    Caută alt showroom
    Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)