Vas decorativ albastru Geo, Vas decorativ alb Geo

  • lăţime (cm):
    31
  • adâncime (cm):
    29.5
  • înălţime (cm):
    18

Vas decorativ albastru Geo, Vas decorativ alb Geo

  • lăţime (cm):
    31
  • adâncime (cm):
    29.5
  • înălţime (cm):
    18

Cele mai apropiate magazine

Skierniewice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Stefana Batorego 41, 96-100
skierniewice@vox.pl
Tel: 692 491 398, 531 808 808
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Tarnowskie Góry

VOX. Magazin de mobilier

MySweetRoom, ul.Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
Tel: 575 333 510
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Gdynia

VOX. Magazin de mobilier

ul.Morska 46, 81-225
gdynia_morska@vox.pl
Tel: 509560736
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Warszawa

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

DOMOSTREFA, ul.Domaniewska 37B, 02-672
warszawa_domaniewska@vox.pl
Tel: 22 50 80 100, 785 023 406
Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
vezi harta
Mińsk Mazowiecki - Stojadła

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

ul.Kołbielska 55, 05-300
minskmazowiecki@vox.pl
Tel: 722140170
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Kędzierzyn-Koźle

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Meblowe, ul.Sławięcicka 23, 47-230
kedzierzyn@vox.pl
Tel: 77 481 53 35 lub 77 406 01 00
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Kraków

VOX. Magazin de uși și pardoseli

CH Zakopianka, ul.Zakopiańska 56, 30-418
krakow@vox.pl
Tel: 695 640 136
pon - pt: 10:00-19:00
sob: 10:00-16:00
vezi harta
Racibórz

VOX. Magazin de mobilier

Arthen-Basztowa, ul.Nowa 17, 47-400
raciborz@vox.pl
Tel: 32 415 07 78
Luni - Vineri: 9:30-20:00
Sâmbătă: 9:00-18:00
vezi harta
Poznań

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Wnętrza VOX, ul.Bukowska 148, 60-197
poznan_bukowska@vox.pl
Tel: 61 860 85 90
Luni - Sâmbătă: 10:00-19:00
Duminică: 10:00-16:00
vezi harta
Leszno

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Peamco, ul.Fabryczna 15, 64-100
leszno_fabryczna@vox.pl
Tel: 502 634 49 7
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Brodnica

VOX. Magazin de mobilier

Telmar, ul.Sikorskiego 2A, 87-300
brodnica@vox.pl
Tel: 56 498 61 01
Luni - Vineri: 9:00-17:00
Sâmbătă: 9:00-13:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łużycka 1A, 89-600
chojnice@vox.pl
Tel: 664 912 637
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)