s153/g55/w201.5 cm
s103.5/g55/w201.5 cm
s185/g57/w229.5 cm
s149.5/g58/w207.5 cm
s101/g58/w207.5 cm
s66.5/g95/w202 cm
od s180/g57/w206 cm

Шкафы и антресоли

Brak garderoby nie musi oznaczać problemu. Rozwiązaniem może być zakup pojemnej szafy do sypialni, w której powiesimy i ułożymy w stosach wszystkie ubrania. Do wyboru są modele dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a nawet czterodrzwiowe. Aby optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń, możemy zdecydować się na szafę narożną z głębokimi półkami.

Szafa to także uniwersalny element wyposażenia salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Dzięki niej zyskamy sporo miejsca nie tylko na ubrania, ale też poskromimy chaos panujący w pomieszczeniu. Szafa może być utrzymana w stonowanych kolorach, a także zachwycać oryginalną barwą lub drewnianym wykończeniem.

Pojemne szafy dwu-, trzy- i czterodrzwiowe

Klasyczna szafa dwudrzwiowa to uniwersalny mebel, który pasuje do pomieszczeń pełniących różne funkcje. W sypialni pomieści wszystkie ubrania i akcesoria, a często także pościel czy koce. Szafa do przedpokoju posłuży jako miejsce na kurtki, płaszcze i sprzęt sportowy. W salonie natomiast zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.

Aby zyskać większe pole do manewru, warto wybrać szafę trzydrzwiową. Za jednym skrzydłem znajdziemy pojemne półki, a pozostałe dwa będą skrywały ubrania na wieszakach. Zaletą niektórych modeli są wewnętrzne szuflady, idealne na bieliznę, skarpetki, paski i akcesoria. Aby w szafie zmieścić jeszcze więcej ubrań, wybierzmy model czterodrzwiowy. Harmonijkowe drzwi umożliwiają dostęp do wszystkich półek jednocześnie, a system cichego domykania zda egzamin w przytulnej sypialni, w której najważniejsze są cisza i spokój.

Niższe modele sprawdzają się w roli szaf do pokoju dziecięcego. Przedszkolaki i starsze dzieci mogą swobodnie z nich korzystać, dosięgając do większości szuflad, półek i drążków. Szafa dziecięca może być utrzymana w stonowanych barwach lub wyróżniać się kontrastowymi akcentami kolorystycznymi.

Szafy narożne – sposób na zagospodarowanie małej sypialni

Szafa narożna pomaga optymalnie zagospodarować kąt pokoju, w którym nie zmieści się na przykład szeroki model trzydrzwiowy. Jest pojemna i może być wyposażona zarówno w drążek na wieszaki, jak i w standardowe półki.

To idealna szafa do sypialni, w której nie mamy do dyspozycji zbyt wiele miejsca i chcemy jak najlepiej je wykorzystać. Zestawiając model narożny z półkami, szafkami i regałami, można stworzyć zabudowę o wysokiej funkcjonalności. Do szafy warto dopasować także nadstawkę, by zyskać dodatkową przestrzeń na rzadziej używane ubrania.

Szafy białe, kolorowe i z drewnianym wykończeniem

Wybierając szafę na ubrania, zwróćmy uwagę na detale, takie jak uchwyty, nóżki czy sposób wykończenia frontów. Możemy wybierać spośród modeli o wybarwieniu drewnianym, białym, szarym i czarnym lub zdecydować się na modną szafę w odcieniu zieleni, indygo, szafranu czy nude. Uchwyty szafek mogą być subtelnie ukryte lub stanowić kontrastowy element dekoracyjny. W VOX znajdziemy uchwyty o różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów: stali, drewna, a nawet skóry.

Mebel może stać na ukrytych płozach czy niskich nóżkach z litego drewna lub stali. Szafa wolnostojąca na wysokich drewnianych nogach lub stelażu prezentuje się lekko i współgra z innymi elementami wyposażenia wnętrza. Taka konstrukcja dodatkowo ułatwia utrzymanie podłogi w czystości.

Nadstawki na szafę i modele cargo – jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Jeśli w mieszkaniu nie ma garderoby, szafa w sypialni powinna pomieścić wszystkie nasze ubrania – często również te, których nie używamy w danym sezonie. Jak zyskać więcej miejsca do przechowywania zimowych płaszczy, kurtek i szalików, a także rzadziej używanych ubrań? Dobrym rozwiązaniem jest zakup nadstawki na szafę. Dzięki niej możemy powiększyć wybrany mebel o dodatkowe półki.

Wybierajmy modele dopasowane wielkością i stylistyką do szaf, które chcemy ustawić w sypialni. Dzięki temu produkt z nadstawką będzie tworzył spójną całość. Zabudowa pod sam sufit to sprawdzony sposób na zagospodarowanie niewielkiego pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem, które sprawdzi się w pokoju nastolatka, jest natomiast szafa cargo. Wewnątrz wysuwanego modułu znajduje się drążek na ubrania i półki. Po zewnętrznej stronie znajdziemy dodatkowe wieszaki, na których możemy powiesić sprzęt sportowy, ubrania czy ozdoby, a także schowek na gazety, akcesoria oraz inne podręczne przedmioty.

Контакт +7 (4812) 305 000