Białystok

VOX. Salon mebli

Meblux, Przędzalniana 31 CH "M2", 15-688
bialystok_przedzalniana@vox.pl
tel. 662 053 490
Poniedziałek - Piątek: 10:00-19:00
Sobota: 10:00-16:00
zobacz jak dojechać

Meblux, Białystok, Przędzalniana 31 CH "M2"

 W salonie zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi aranżacjami Mebli VOX - łącznie z kolekcjami najnowszymi: Creative, Ribbon, Simple, Young Users ECO.

Państwa uwagę pragniemy skierować przede wszystkim na te zaprojektowane z myślą o dzieciach i młodzieży - w których poszczególne elementy dopasowują się nie tylko do wnętrza, ale i do zainteresowań i usposobienia młodego użytkownika stymulując przy tym umiejętnie jego kreatywny rozwój. Biurko rosnące wraz z dzieckiem to dla nas wymóg całkowicie oczywisty, a pomysłowe opcje naszych mebli i szeroki wybór ciekawych dodatków odpowiedzą na wiele potrzeb podczas dorastania. Dla maluszków z kolei polecamy nasz BABY VOX.

Naturalnie oferujemy Państwu również meble do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, gabinetu, biura, przedpokoju - zaś bogata oferta mebli tapicerowanych i artykułów dekoracyjnych pozwoli na wygodne urządzenie całego wnętrza.

Warto przy tym wspomnieć, iż kolekcje VOX cieszą się ogromną aprobatą na rynku, a o uznaniu celnego połączenia designu z funkcjonalnością świadczy wiele nagród i wyróżnień. Jedną z najbardziej znaczących jest IF Design Award za piętrowe łóżko młodzieżowe Spot by VOX.

W salonie z sukcesami pomagamy także w projektowaniu wnętrz. Naszym doradcom wystarczą wymiary i szkic urządzanego pomieszczenia (usytuowanie ścian, okien, drzwi etc.) oraz wskazanie interesujących Państwa kolekcji i preferowane kolory - i wizualizacja w programie VOXBOX gotowa!

Do zobaczenia!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)