Biłgoraj

VOX. Salon mebli

PHU OPAL, Łąkowa 13, 23-400
bilgoraj@vox.pl
tel. 84 686 68 57
Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00
zobacz jak dojechać

PHU OPAL, Biłgoraj, Łąkowa 13

Drodzy klienci ! 

Jesteśmy dla Was dostępni również online. Odpowiemy na każde pyrtanie, doradzimy, przyjmieny zdalnie zamówienie, zrobimy dla Was projekt Waszego wnętrza! 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 722-396-443 oraz mailowego bilgoraj@vox.pl.

Do usłyszenia!

 

W salonie zobaczyć można przykładowe aranżacje z większością kolekcji Meble VOX, w tym z najnowszymi (2017/20) - Simple, Concept, Nature, Balance, Stige oraz Young Users ECO

Szczególnie polecamy kolekcje dziecięce i młodzieżowe, które nie są zwykłymi meblami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku. Bez zmiany mebli można dobierać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywista. 

Oprócz kolekcji młodzieżowych posiadamy również meble do każdego innego wnętrza – sypialnia, jadalnia, pokój dzienny, kawalerka, biuro, przedpokój.

Bogata oferta mebli tapicerowanych oraz artykułów dekoracyjnych pozwoli Państwu w całości urządzić swoje wnętrza.

A dla maluszków polecamy kolekcje BABY VOX.

Warto tutaj również wspomnieć, że kolekcje VOX cieszą się ogromny uznaniem na rynku, udokumentowanym wieloma nagrodami za połączenie designu z funkcjonalnością. Ostatnia z tych najbardziej znaczących, to Top Design Award 2020 za kolekcję Ribbon.

W naszym salonie możecie Państwo również bezpłatnie zaprojektować swoje wnętrza. Nasi doradcy z przyjemnością skonfigurują Państwa wnętrza przy pomocy programu VOXBOX oraz dobiorą odpowiednie kolory podłóg, ścian i drzwi. Wystarczy podać w salonie wymiary pomieszczeń i ich ustawienie (skosy ścian, sufitu, okna, drzwi itp.) oraz nazwę kolekcji, którą jesteście Państwo zainteresowani lub wysłać to wszystko na nasz adres mail.

Serdecznie zapraszamy
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)