Chełm

VOX. Salon mebli

Heban Elite, Chemiczna 15, 22-100
chelm_chemiczna@vox.pl
tel. 82 565 26 81
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-15:00
zobacz jak dojechać

Heban Elite, Chełm, Chemiczna 15

W salonie doświadczyć można przykładowe aranżacje z większością kolekcji Meble VOX  - Simple, Nature, Creative, 4YOU, Balance, Spot,  Stige, Nest, Concept, Young Users.

Szczególnie polecamy kolekcje dziecięce i młodzieżowe, które nie są zwykłymi meblami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku. Bez zmiany mebli można dobierać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywista. 

Oprócz kolekcji młodzieżowych posiadamy również meble do każdego innego wnętrza – sypialnia, jadalnia, pokój dzienny, kawalerka, biuro, przedpokój.

Bogata oferta mebli tapicerowanych oraz artykułów dekoracyjnych pozwoli Państwu w całości urządzić swoje wnętrza.

Warto tutaj również wspomnieć, że kolekcje VOX cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, udokumentowanym wieloma nagrodami za połączenie designu z funkcjonalnością.

W naszym salonie możecie Państwo również bezpłatnie zaprojektować swoje wnętrza. Nasi doradcy z przyjemnością skonfigurują Państwa wnętrza przy pomocy programu VOXBOX oraz dobiorą odpowiednie kolory podłóg, ścian i drzwi. Wystarczy podać w salonie wymiary pomieszczeń i ich ustawienie , oraz nazwę kolekcji, którą jesteście Państwo zainteresowani lub wysłać to wszystko na nasz adres mail.

Serdecznie zapraszamy

Wydarzenia w salonie Raty 0%! (od 2021.11.06 - 2021.12.31)

 
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)