Gdańsk

VOX. Salon mebli

MORSKI PARK HANDLOWY, Przywidzka 6, 80-174
gdansk@vox.pl
tel. 58 304 15 38
Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 9:00-20:00
zobacz jak dojechać

MORSKI PARK HANDLOWY, Gdańsk, Przywidzka 6

Salon VOX w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Salon został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza.

Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Gdańsku każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza. 

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne, wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Doradztwo projektowe w programie voxbox oraz techniczne - umów się na dogodny dla Ciebie termin. Certyfikowana ekipy montażowa, która dostarczy i zamontuje zamówione przez Ciebie produkty. Sprzedaż ratalna.

Szczegóły u doradców.

Oferta:

Nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli, można je dostosowywać do własnych potrzeb.

Kolekcje: Simple, Nature czyli funkcjonalne meble do pokoju dziennego, sypialni i nie tylko oraz Stige, Concept, Young Users, Spot i 4You.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX w Gdańsku w Morskim Parku Handlowym, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)